ProrokIzajasz - recenzje

CV

CV

Przepięknie wydana gra z miłą dla oka szatą graficzną. Za każdym razem rozgrywka toczy się inaczej, żeby jeszcze wzbogacić ją o kolejny stopień zaawansowania, polecam dodatek, który zwiększa interakcję między graczami. Szczerze polecam, bo zasady są mało skomplikowane.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

We dwójkę gra jest bardzo niegrywalna, dopiero przy większej ilości graczy zaczyna się sensowne kminienie. Warta swojej ceny, ale na dłuższą metę męcząca.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra o małej złożoności, z dużą losowością. Wydaje się być krótką i przyjemną grą, ale okazuje się, że jest strasznie losowa i wymaga dużego kombinowania, żeby wygrać. Polecam na rozgrzanie szarych komórek :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Wow, jakby było mało "Munchkinowej" rozrywki to polecam zainwestować w 5 część, która jak zwykle, rozbudowuje mechanikę podstawki i dodaje wiele "funu". Cały czas czekam na kolejne części, nowe prześmieszne karty, które w śmieszny sposób mają swoją specyficzną synergię.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

A co też się stało! Do Munchkinowej krainy zawitały (kolejny raz) przydupasy i rumaki, dodające dużo zabawy. To jest świetne urozmaicenie do zwykłej gry, my przykładowo gramy wtedy do 15 poziomu i ciągniemy na start po 4 karty drzwi i skarbów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Powiem szczerze, że to cudowna gra do spędzania razem czasu, budowania więzi między graczami a także robienia sobie z nich największych wrogów! Nie nudzi się ani trochę, a jak już znamy niektóre karty na pamięć, wystarczy kupić kolejny dodatek!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: