Lynx79 - recenzje

Kolejny dodatek do kultowej. Jak zwykle wnosi nieco nowego i nieco komplikuje rozgrywkę. Dla kolekcjonerów pozycja obowiązkowa. Dla pozostałych miłe urozmaicenie rozgrywki polecam.


Fajny "mały" dodatek. Wreszcie można ubić najbardziej napakowanego gracza i to jednym rzutem kości. Trzeba kupić.


Bardzo fajny dodatek nieco komplikujący rozgrywkę. Warto kupić choćby ze względu na dość silnych przeciwników. Uatrakcyjnia rozgrywkę i wydłuża drogę do korony władzy :)


Doskonała gra na długie wieczory. Liczne dodatki, opcje rozgrywki, możliwości w tworzeniu własnych zasad, które mogą tylko jeszcze usprawnić rozgrywkę i uczynić ją dużo przyjemniejszą. Zdecydowanie polecam.


Angielska wersja dość ciekawego dodatku. Nie wnosi on co prawda tyle co inne "małe" dodatki, nie mniej warto go mieć w swojej kolekcji.


Angielska wersja bardzo ciekawego dodatku. Dla miłośników strych Podziemi z Magii i Miecza.


Dodatek trochę za drogi, ale dla kolekcjonera pozycja obowiązkowa :)


Dodatek trochę za drogi, ale dla kolekcjonera pozycja obowiązkowa :)


Dodatek co prawda większy niż Puszka Pandory, jednak nieco za wysoka cena za tę zawartość. Co prawda fani Talisman i tak kupią za tę cenę, bo to jest cena kolekcjonerstwa :)


Bardzo fajny dodatek do podstawowej wersji Talisman. Nie ma co prawda tego samego klimatu i mechaniki gry co oryginalne Miasto z Magii i Miecza, ale mimo to warto kupić. Mógłby się nieco bardziej różnić od Podziemi i Gór.


Podchodząc do tej gry miałem spore nadzieje. Jednak wersja komputerowa to nie to samo co plansza i pionki z kartami. Wolę jednak grę z przyjaciółmi na żywo niż przed ekranem komputera. Nie mniej warto kupić, gdy przyjdzie ochota pograć nawet samemu w długie zimowe wieczory.


Ciekawa pozycja. Nie wnosi co prawda tyle co inne dodatki, ale warto kupić. Zawsze nowi wrogowie i przedmioty są mile widziane w talii.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawy dodatek. Nie występujący w starej wersji Magii i Miecza. Nowi wrogowie, nowa przygoda. Gra się przyjemnie, choć ma się wrażenie, że jest nieco zbyt podobny do Podziemi. Dla miłośnika Talisman i tak to pozycja obowiązkowa.


Fajny dodatek, choć nie wnosi tak dużo jak pozostałe. Nie mniej dla miłośnika Talisman obowiązkowy.


Kolejny dodatek podnoszący poziom trudności rozgrywki. Nowe zasady, dzień i noc. Trochę dreszczyku emocji.


Ciekawy dodatek. Urozmaica i utrudnia nieco rozgrywkę. Dzięki niemu można z przyjemnością wrócić do rozgrywki. Zwłaszcza dla miłośników starej wersji Magii i Miecza.


Dodatek bardzo ciekawy, co prawda znacząco komplikuje rozgrywkę, ale po chwili grania nie sprawia już to problemu.


Dobry, solidny produkt

Ciekawe rozszerzenie. Wnosi trochę grozy do rozgrywki. Można wykosić nawet najsilniejszego gracza.


Dobry, solidny produkt

Dostawa, jakość wykonania, zawartość super.Jeden mankament to mniejsze pudełko w stosunku do pozostałych "dużych" dodatków. Ogólnie bardzo dobrze.


Jak dla mnie ideał :)

Dostawa błyskawiczna. Świetna obsługa.
Co do gry. To zakręciła mi się w oku łezka gdy otworzyłem pudełko (pomijam oczywiście bardzo ładne wydanie). Chodzi tu o klimat tej gry. Pamiętam ją jeszcze z czasów gdy wydawała ją "Sfera". Miejmy nadzieję, że kolejne dodatki zostaną wydane przez Galaktę.