Małgorzata - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ciekawy dodatek, świetna opcja dnia i nocy dodaje lub odejmuje punkty w walce. Postać wprowadza niemałe zamieszanie przy większej liczbie graczy ponieważ porusza się razem z nimi i zmusza do rzutu kością, a nawet walki.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobry dodatek, zawiera żetony pomagające w liczeniu punktów i nowe ciekawe żetony miejsc. Tworzy się więcej zamkniętych obszarów dla chłopów, co pozwala uniknąć walki między nimi, natomiast katedry trochę utrudniają rozgrywkę.


Dobry, solidny produkt

Super gra dla całej rodziny, ciekawa, wymaga logicznego myślenia i strategii, choć kartoniki wybiera się losowo. Dla mnie najtrudniejsze jest liczenie punktów, pod tym względem trochę niedopracowana.


Jak dla mnie ideał :)

Do wielokrotnego użytku, ładne, kolorowe, błyszczące. Zdecydowanie nie dla małych dzieci - wyglądają jak landrynki.


Jak dla mnie ideał :)

Użyteczne, kolorowe, w pudełeczkach. Uwaga na małe dzieci - wyglądają jak małe kamyczki albo cukierki.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek, daje nową możliwość wygrania gry. Po wejściu (opcjonalnie) można się tam znacząco wzmocnić, ale trzeba wcześniej zdobyć dobre przedmioty. Gra zdecydowanie ciekawsza i emocjonująca.


W porządku, bez rewelacji

Gra dodaje bardzo ciekawe postacie, ale sam Żniwiarz jest niezbyt użyteczny ponieważ postać jest w grze kiedy ktoś wyrzuci 1. Trudno o tym pamiętać, kiedy na planszy dużo się dzieje.