Maciej - recenzje

Niby wszytko fajnie, ale czy naprawdę nikt nie widzi że ta gra to praktycznie przeniesienie Might and Magic Duels of Champions na teren planszowek? tylko system kości w ramach adaptacji jakoś to odróżnia, a reszta na każdym kroku mi po prostu wygląda na wspomnianą grę.


Dobry, solidny produkt

Munchkin śświetny jak zwykle. W moim odczuciu niektóre karty mocy i stylu są mało użyteczne w porównaniu z takim voodoo czy silnym. Wydaje mi się też, ze klątwy są to silniejsze niż w innych częściach.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek do bardzo fajnej gry ;) Odkrywca ogranicza trochę irytacje z użycia Francuza (jeżeli ktoś gra często z płcią przeciwną to naprawdę zaczyna irytować ^^)


Jak dla mnie ideał :)

Ładne, dobrze wykonane countery. Dobra cena


Dobry, solidny produkt

Jak każdy Munchkin gra jest wciągająca i zabawna mimo, że do poziomu oryginału troche brakuje. Największe wady to słabo wykorzystany mechanizm rekinów i zbyt silna klasa Pirata (polecam wprowadzić modyfikację zabraniającą darmowego pobierania ze stosu skarbów odrzuconych, bez tego gra się bardzo źle)


Dobry, solidny produkt

Solidny i chyba tylko o to chodzi ;p


Jak dla mnie ideał :)

Gra niezwykle wciągająca i emocjonująca. Warto grać w pełnej obsadzie, u mnie nie ma z tym problemu, chętnych zawsze więcej niż miejsc ;D


Dobry, solidny produkt

Ta edycja Munchkina dostarcza wszystkim świetnej zabawy, świetny produkt dla miłośników żeglugi. Mimo wszystko niektóre innowacje nie do końca się sprawdzają, myślę, że wraz z dodatkami sytuacja ulegnie poprawie.