Nazgul - recenzje

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Tajniacy nie bez powodu zostali grą roku. Każda rozgrywka jest inna. Gra daje dużo satysfakcji i często powoduje salwy śmiechu. Nieraz Agent jest mocno testowany z zachowania poker face, podczas gdy jego drużyna wymyśla na głos kolejne propozycje kryptonimów :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

7 Cudów Świata regularnie trafia na nasz stół. Kiedy nie wiemy w co zagrać gramy w 7 Cudów. Regrywalność tej gry jest niesamowita. Mnogość strategii prowadzących do zwycięstwa na pewno wpływają na nią pozytywnie :) Karty nie zużywają się szybko jeśli je odpowiednio traktujemy.


Bardzo dobra gra. Świetnie się skaluje, nie trwa długo i zazwyczaj nie poprzestaniemy na jednej rozgrywce :)
Zasady banalne, ale nowych graczy często trzeba pouczyć o doborze strategii, żeby nie wygrywać za każdym razem :)


Gra jest bardzo przyjemna. Często gramy bardziej dla zwykłej zabawy niż na punkty. Plastikowe karty są trwałe i nie ścierają się i nie łamią. Możemy je na siebie nakładać, zakrywać, przesuwać w różnych układach co daje praktycznie nieograniczone możliwości :)


Lubię gry imprezowe, a wszelkie kalamburowate to nawet bardzo. Jednak Koncept mnie nie zachwycił. Gra polega na ułożeniu kilku pionków w odpowiednich miejscach i czekaniu na to, aż ktoś odgadnie. Sprawia to, że dynamika gry jest bardzo niska i gra szybko się nudzi.


Gra jest prosta i bardzo przyjemna. Klimat jest mocno naciągany, bo żadnego królestwa nie budujemy. Chyba że nazwiemy tak nasze skupisko jednakowych domków na planszy... Gra wymaga więcej spostrzegawczości niż myślenia. Fajna pozycja na luźniejsze posiadówki z planszówkami, gdzie nikt nie ma ochoty na ciężkie "zmóżdżanie się". Dobra dla początkujących planszówkowiczów jako wprowadzenie do świata gier.


Grę kupiłem z myślą o narzeczonej. Temat szycia kołderek z ładnych skrawków od razu jej się spodobał :) Do tego proste zasady i krótki czas rozgrywki sprawił, że w Patchworka można grać i grać i... Niech jednak nikt nie zwątpi, że w tej grze nie ma miejsca na myślenie i planowanie ;)


Od dawna posiadam starą edycję i jest to wciąż moja ulubiona gra planszowa. Wszystko zależy od naszej strategii i każdy ruch może zaważyć na naszej wygranej bądź przegranej :)
Gra, gdzie cały czas kalkulujemy, czy czasem nasz ruch nie da większej korzyści przeciwnikowi niż nam :)

Proste zasady, ale dużo myślenia. Ta gra nie ma wad :)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Nie zapomnę rozgrywki, kiedy emocje i napięcie były tak silne, że przy finałowym zagraniu (dwie ostatnie karty w trybie oddawania przeciwnikowi) dwóch graczy wstało, żeby pochylić się nad stołem i prawie się zderzyli czołami :)

Grę polecam każdemu :)