Makarow - recenzje

Gra rewelacja! Bardzo, ale to bardzo przyjemnie się gra. Nie ważne, czy jesteś Renegatem, Złodziejem, Zastępcą czy samym Szeryfem. Istnieje szansa, że jak strzały Indian Cię nie zabiją to zrobią to Ci którzy mają Ci pomagać. :) Z jednej strony musisz się maskować, żeby inni nie widzieli kim jesteś - bo równa się to serią kulek z rewolwera... z drugiej strony, inni robią to samo więc i tak zbierasz kulki. Oni też, więc... no, chyba że faktycznie potraficie się zgrać. Wtedy jest jakiś procent że uda Ci się wygrać. :P


Bardzo fajna gra, można się przy niej uśmiać jak grasz jako Agent. Polecam!


Przyjemne kości dla zabicia czasu. Cena trochę wysoka w porównaniu do tego co owe kostki oferują. Jeśli masz znajomych z poczuciem humoru i masz dużo szczęścia w kości - bierz śmiało na promocji. :)


Ojej... ile ja sesji i kampanii spędziłem z Warhammered 2ed. Mechanika ma parę niedociągnięć, ale świat jest świetny. A wogóle... co tu więcej pisać - toż to Młotek! Tyle wystarczy. POLECAM!


Dobry, uniwersalny system dla osób które szukają prostej mechaniki i przede wszystkim są nastawione na dużo walki. Praktycznie da się zagrać we wszystko na zasadach Savage Worlds. Od epoki kamienia łupanego do ery podbojów międzygalaktycznych. W tej cenie naprawdę warto!


Jak dla mnie ideał :)

Kostka fajna, wielkość idealna. W sam raz jeśli chcesz coś na niej wybazgrać lub nakleić. Miłe uzupełnienie kolekcji kostek. :)


Dobry, solidny produkt

Kostka fajna, choć mogłaby być nieco większa. W sam raz jeśli chcesz coś na niej wybazgrać lub nakleić. Miłe uzupełnienie kolekcji kostek. :)


Jak dla mnie ideał :)

Jeśli chcesz zacząć przygodę z Veto! - polecam jeden z frakcyjnych starterów. Ładne drewniane pudełeczko, startowa talia i dwa boostery. W tej cenie? Warto! :)


Dobry, solidny produkt

W tej cenie nie znajdzie się lepszych koszulek na nieużywane (chwilowo) karty "do ochrony". Są śliskie i bardzo cienkie, więc ciężko używać ich do gier, aczkolwiek się da, lecz jest to bardzo niewygodne.


Jak dla mnie ideał :)

Fajna sakiewka na kości. Pomieści bez problemu około 26 kostek i może zostanie trochę miejsca na dodatkowe. Materiał wydaje się być troszkę gorszy niż w tańszym o złotówkę białym odpowiedniku. Mimo to, i tak sakiewka jest super. :)


Jak dla mnie ideał :)

Fajna sakiewka na kości. Pomieści bez problemu około 26 kostek i może zostanie trochę miejsca na dodatkowe. Materiał wydaje się być troszkę lepszy niż w droższym o złotówkę czarnym odpowiedniku, dziwne.


Dobry, solidny produkt

Fajna, duża i czytelna kostka. Dużo zastosowań w sesjach RPG. W sam raz na uzupełnienie kolekcji kostek.


Dobry, solidny produkt

Kostka bardzo fajna, czytelna. Na pewno znajdę dla niej wiele zastosowań... a jeśli nie, zawsze miło jest mieć ją w swej kolekcji. :)


Jak dla mnie ideał :)

Kostka bardzo fajna, czytelna. Na pewno znajdę dla niej wiele zastosowań.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne i tanie kostki! Kupiłem 13 w ciemno i było warto. :) 8 z nich już ma motywy z Cthulhu własnego autorstwa na ściankach, pięć pozostałych tylko czeka na kolejne pomysły. Chyba kupię ich więcej...

Przydatne info: wgłębienie na nalepkę/do rysowania ma wymiary 15x15mm.


Jak dla mnie ideał :)

Kości bardzo fajne. Udało mi się dostać zestaw zielono-cytrynowy, bardzo ładnie komponuje się ze złotymi cyframi, no najważniejsze - są bardzo czytelne. :)


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki warte swojej ceny - dobrze pasują do MtG i Veto! Są przyjemniejsze w dotyku niż droższe Dragon Shield'y, choć trochę śliskie, co może niektórym przeszkadzać, np. przy dobieraniu kart lub tasowaniu. Ogólnie polecam.


Dobry, solidny produkt

Dobre plastikowe pudełko, trochę toporne zamykanie - na szczęście idzie się przyzwyczaić żeby docenić później jego zalety. Spełnia swe zadanie - doskonale chroni karty do MtG. Co prawda, trochę dużo reklam UltraPRO, ale planuję wykreować jakąś nalepkę żeby ładnie spersonalizować pudełeczko. ;)

Uwaga! Zielona wersja jest lekko przeźroczysta - można zobaczyć kartę (jej zarys) przez plastik.


Dobry, solidny produkt

Dobre plastikowe pudełko, trochę toporne zamykanie - na szczęście idzie się przyzwyczaić żeby docenić później jego zalety. Spełnia swe zadanie - doskonale chroni karty do Veto! Co prawda, trochę dużo reklam UltraPRO, ale planuję wykreować jakąś nalepkę żeby ładnie spersonalizować pudełeczko. ;)