73l3p474

Nocny Marek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Nie wiem co o Wieśku sądzić. Zapowiadał się solidnie, ale z tego co widziałem to interakcja między graczami nie istnieje wcale, a jakoś nie podnieca mnie gra solo, w której muszę czekać na swoją kolejkę?!#&?%! Polecam zapoznać się nieco z zasadami (np. na YT) przed jej zakupem, bo entuzjazm może szybko zgasnąć po pierwszej partyjce.


Kto i kiedy wyda tę polską grę po polsku się pytam?


Nie kupię po raz drugi Infernal Relics, a nie mam Rook City... Tym wszystkim, którzy cierpią z tego samego powodu polecam dodatek The Cauldron autorstwa Matthew Bishop'a, który można znaleźć na BGG. Jest to 10 heroes'ów, 4 villain'ów i 6 environment'ów z prześlicznymi rysunkami autora, które trzymają poziom oryginału. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra. Taki typowy planszowy RPG. Chodzimy po świecie podejmujemy wyzwania czasem trafi się jakiś quest czy coś. Zbieramy XPki kupujemy przedmioty i montujemy drużynę. Wszystko fajnie tylko trochę monotonnie no i w zasadzie minimalna interakcja między graczami. Przesyłka jak zwykle bez zarzutu choć jak NIEzwykle czekałem na nią tydzień.


Jak dla mnie ideał :)

Magia i Miecz jest dla mnie (i wielu innych:) grą na 5. Dla Arkham Horror zabrakło mi skali ocen :D Pierwsze dwa razy grałem solo i wcale się przy tym nie nudziłem. W kilka osób jest po prostu SUPER! Miażdżący klimat mitów Cthulhu i to napięcie podczas gry! Cały czas już prawie wygraliśmy jeszcze tylko ostatnia brama jeszcze tylko... i nagle pech hehe Jak dla mnie jest to najlepsza gra planszowa w jaką grałem do tej pory. Jest dobrze przemyślana i wymusza na graczach kooperację, bez niej ani rusz, a wygrać mogą albo wszyscy albo nikt! Wykonanie i ocenę Rebela pomijam. Wiadomo - rewelka!


Dagna

Liczba recenzji: 79