Adam

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Czekam z niecierpliwością! Film widziałem, książki przeczytałem, (Panią Skibniewską i Pana Łozińskiego :)) grę kupię. Szczególnie przyciąga mnie wariant jednoosobowy. Również zaciekawiła mnie niedzielna premiera.


Jak dla mnie ideał :)

Odnośnie przesyłki to - Rebel i wszystko jasne !!! Czas i sposób dostawy, forma pakowania, płatności - Uwielbiam tu kupować!

Zawsze chciałem mieć grę karcianą w tym stylu, warto było czekać! Bardzo fajne ilustracje, przyzwoita jakość materiałów, format LCG, Świat Warhammer-a i fajna mechanika sprawiły że stałem się kolekcjonerem tej pozycji.
Nie bójcie się zasad, trzeba czytać uważnie, a instrukcje na kartach traktować dosłownie, bez zbędnej nadinterpretacji. W razie wątpliwości wystarczy zaglądnąć na forum Galakty oraz whinvasion.pl i życie stanie się prostsze, FAQ 1.1 sporo wyjaśnia. Nie przeprowadziłem dostatecznej ilości analiz, aby wypowiadać się na temat balansu podstawki, bo jak pisałem kupuję wszystko co wychodzi i zawsze mogę wzmocnić dowolną frakcję. Grałem samą podstawką i było bardzo fajnie. Polecam tę grę!


Dobry, solidny produkt

Owszem wygląda fajnie, trzyma się klimatu i jest dość solidny. Jednak jeśli wziąć do ręki zwykły segregator biurowy kupiony w cenie 5,00 - 8,00 zł. to cena 25,00 zł nie wynika raczej z jakości, tylko z wyglądu i karcianego klimatu. Tak, kupiłem i jestem zadowolony, choć osobiście bardziej widzę ten produkt w cenie 15,00 zł. (w porównaniu do biurowych, które posiadam)


Jak dla mnie ideał :)

Tego szukałem, solidne, dość dobrze wykonane, wytrzymałe i świetnie wygląda.


Jak dla mnie ideał :)

To nie jest sztywne plastikowe pudełeczko, tworzywo z którego jest wykonane poddaje się pod naciskiem, jednak z pewnością zabezpieczy karty podczas transportu. Stosuję je głównie do przewozu oraz składowania różnych kart. Dobrze się zamyka, jest estetyczne i fajnie wygląda. Za 6,00 zł. zdecydowanie polecam. Po pierwszym i drugim kontakcie z tymi pudełkami, przestałem szukać innych. Są dokładnie tym czego szukałem.