Agata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Raczej słaby

Niska ocena głównie ze względu na wykonanie - pudełko miękkie, zrobione tak, że elementy uciekają przy otwartej pokrywie, więc nie da się z niego korzystać przy układaniu. Do tego świeże, nie używane jeszcze puzzle mają tendencje do rozwarstwiania się. Nie wyobrażam sobie, co się z nimi dzieje po drugim ułożeniu.

Poziom trudności układanki pod kątem ilości elementów i obrazka jest na średnim poziomie - dla mnie byl ok.

Naprawdę szkoda, że wykonanie takie słabe. Z drugiej strony, pewnie dlatego takie tanie...


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładnie wykonane karty. Z przyjemnością się na nie patrzy, trzyma w rękach, gra.
Wymaga kilkunastu rozgrywek, żeby spamiętać powiązania, nowi gracze przy każdej turze studiują instrukcję, co spowalnia rozgrywkę. Jeśli jednak dać grze chwilę, można przyjemnie spędzić czas. Odmian gier jest wiele, jeśli ktoś lubi ten typ gier, to z pewnością jest to produkt godny polecania.
Czy mówiłam, że bardzo ładne? ;)


Dobry, solidny produkt

Łamigłówka kupiona na prezent. Solidnie wykonana, wciągnęła użytkownika (na tyle, że mieliśmy dośc tego ciągłego stuk-stuk części ;)). Niestety, rozwiązana szybciej niż oczekiwałam. Mimo to - fajny gadżet, który można przekazać dalej ;)


Miałam okazję zakupić wersję Pocket (chyba niedostepną w Rebel), i trochę w nią pograć.
Gra bardzo ładnie wykonana, mieści się wszędzie, nie wymaga planszy, nie do zdarcia.
Bardzo proste zasady dają wiele kombinacji, gra po kilku pierwszych rozgrywkach staje się coraz bardziej strategiczna i zaczyna się kombinowanie.
Dla mnie jest to idealna dwuosobówka pod namiot, na konferencji, do dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.
Polecam.


Dobry, solidny produkt

Po wielu użyciach jasne drewno klocków ulega zabrudzeniu, łapki dzieci w rożnym wieku nie zawsze sa czyste i nie zawsze okoliczności przyrody sa sterylne. Niemniej produkt jest ładny, drewno jest przyjemnym materialem, układanki na roznym poziomie trudności są ciekawe. Udany zakup.