Agnieszka

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Kość dobrze wykonana, tania i czytelna :)


Zdaje mi się, że kość jest nieco ciemniejsza niż na zdjęciu, jednakże nie psuje to całościowego efektu, a pozytywnie wpływa na czytelność. Dobra jakość wykonania :)


Dobre wykonanie. Osobiście mam wrażenie, że są nieco ciemniejsze, ale wpływa to pozytywnie na kontrast z cyframi i na ich czytelność :)


Swój zestaw zamówiłam już kilka lat temu i ciągle wygląda jak nowy. Dobra jakość wykonania. Klocki są dość spore, co pozwala na zbudowanie konkretnego muru - choć na mniejszych stolikach może to sprawiać lekki problem, żeby się zmieścić. Torba dość solidna, posiada rączkę wygodną do przenoszenia niemałego ciężaru wszystkich klocków. Same klocki są dość gładkie, można by rzec nieco śliskie - minus jeżeli przypadkiem szturchnie się mur, plus kiedy trzeba przysunąć do siebie ściany.


Kości całkiem ładne, dobrze wykonane, bardzo zbliżone do tych na zdjęciach. Znajduje jeden maleńki minusik - przy słabym świetle lub gdy światło pada akurat pod niefortunnym kątem, kontrast między cyframi a kolorem ścianek nieco maleje (urok połączenia jasnych kolorów) i może być ciężko odczytać z odległości co wypadło. No, ale zawsze można podnieść kostkę, więc nie uznałabym tego za bardzo znaczący mankament :)