Aleksandra

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Grę znam, mam i bardzo lubię.
Genialnie sprawdza się w plenerze przy parze lub grupie znajomych.
Jednak cena którą tu podano jest mocno przesadzona - w pewnym szwedzkim sklepie w Polsce można dostać ją w płóciennym worku za 40zł.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja! Kupiłam w promocji po pożarciu toffifee nie spodziewając się szału a tu prawdziwe WOW. Grałam z dorosłymi, grałam z dzieciakami - wszystkim się podobało - dorośli nawet chyba bardziej się ekscytowali ;) Ponieważ gra jest mała i poręczna noszę często w torebce - grałam już prawie wszędzie - w domu, u rodziny, u znajomych, w restauracji czekając na obiad i w autobusie. Karty faktycznie miękkie ale mam w planach użyć laminatora i będą nie do zdarcia ;) Obecnie wygnaaą na półkę inną, dotychczas ulubioną, małą karciankę w moim domu :) POLECAM!


Dobry, solidny produkt

Kupiłam po poleceniu przez znajomych, korzystając z cenowej okazji w Rebelu. Być może jestem już z tych bardziej wytrawnych graczy i mnie gra nie porwała ale mama poczucie, że dla osób, które nie są mocno ograne w planszówki albo grają w lekkie tytuły od czasu do czasu będzie o.k. Fajnie wykonana, prosta instrukcja, szybka partia. Dziękuję za uwagę ;)


Dagna

Liczba recenzji: 79