Alicja

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Grałam w Small World dwa razy - raz w podstawkę, raz z dodatkiem i muszę powiedzieć, że dodatek niczego mi nie zagmatwał ;). Nowe rasy dodają smaczku. Choćby garnuszki Skrzatów nęcą, inspirują i zaostrzają bojowe nastroje. Wystarczy zresztą zerknąć na instrukcję, żeby przekonać się, ile nowych możliwości zagrywek otwiera się przed graczami. Szczególnie warte bliższego przyjrzenia się są zdolności specjalne. Dodatek wart zakupu. Polecam.


W porządku, bez rewelacji

Przyjemna gra z elementem humorystycznym. O wiele bardziej dynamiczna, gry gra się w większą ilość osób.


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z obowiązkowych gier imprezowych. Przypomina trochę Mafię - pod względem podejrzliwego wykrywania sabotażystów. Bardzo przyjemna, jeszcze ciekawsza z dodatkiem.


Dobry, solidny produkt

Ciężki (wagowo) dodatek do jednej z moich ulubionych gier. Produkt wart swojej ceny.


Jeżeli ktoś grał kiedyś w Ryzyko, to mechanizm gry już mniej więcej zna. Ale do tego dochodzi niepowtarzalny klimat Świata Dysku; świetnie opracowane graficznie karty (z ogromną dawką humoru) i plansza; no i jeszcze raz - ogromna dawka humoru. Gra łatwa do ogarnięcia - także dla osób, które nie grywają zbyt często w planszówki (wypróbowane - po pierwszej rozgrywce graliśmy jeszcze 3 razy i za każdym razem bawiliśmy się równie dobrze). Obecna jest nutka rywalizacji, przez co gra świetnie się sprawdza jako rozgrzewka i gra zapoznawcza :). Dodatek by się przydał, ale nie można mieć wszystkiego ;).


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Dagna

Liczba recenzji: 79