An

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Kangurek Kao to gra planszowa o bardzo prostych zasadach. Zasady gry są tak proste, że pięciolatki bez problemu chwytają, o co tu chodzi i potrafią wytłumaczyć zasady. Z łatwością też możemy stosować handicapy, wyposażając słabsze dzieci w więcej kart skarbów na początku rozgrywki. Jest tu trochę negatywnej interakcji, ale dzieci raczej skupiają się na zbieractwie, a nie dokuczaniu sobie. Do rówieśniczego grania dzieci powiedzmy w zakresie 5-10 lat sprawdza się znakomicie.


Jak dla mnie ideał :)

Fajowa gra, obowiązkowa w biblioteczce growej każdego przedszkolaka. Rzucamy kościami starając się zdobyć jak najdłuższe obute segmenty stonogi. To kulanie daje masę fanu. Sama to lubię.:)


Jak dla mnie ideał :)

Podróż w czasie to fajna, więziotwórcza gra. Moje dzieci uwielbiają słuchać opowieści, powoli uczą się też sami je tworzyć i widzę, że robią postępy. Dołączenie żetonów z emocjami dodatkowo rozwija dziecięcą empatię. Z całego serca polecam "Podróż w czasie" do grania z przedszkolakami. To bardzo udana gra terapeutyczna.:)


Jak dla mnie ideał :)

Ta wersja jest oryginalna i sprytna. Wg mojej rodziny jest pomostem pomiędzy zwykłym Ubongo a wersją 3D. Świetna układanka!


Jak dla mnie ideał :)

Karty są boskie, gra bardzo fajna, tylko wymaga dobrego oświetlenia (przynajmniej ja takowego potrzebuję).:)


smallfemme

Liczba recenzji: 5