smallfemme

Formalista

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

2 użytkowników

Rewelacyjna gra dla dwóch osób, w której ścigamy się ze sobą przez krainy rodem z baśni. Prosta, niewiele zasad, a bardzo dużo przyjemności z rozgrywki. Jak na tak niewielką grę, wymaga nieco miejsca
- za duża na najpopularniejszy kwadratowy stolik ze szwedzkiej sieciówki, akurat pasuje na jego prostokątnego brata.


Rewelacyjna gra wymagająca spostrzegawczości i zwinnego języka, by jako pierwszy wykrzyczeć wspólnego elementu dwóch kart leżących na stole :) Do gry przyda się też miejsce, gdzie można nieco podnieść głos (chociaż nie musi być go specjalnie dużo) i gracze odporni na zadrapania ;) Podobno bez spełnienia tych wszystkich warunków można się także dobrze bawić, chociaż odrobinę bardziej... nerwowo ;)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jeśli jesteś maniakiem gier i chcesz mieć na półce jakąś grę wymagającą szybkości i spostrzegawczości, to powinien to być właśnie ten tytuł, właśnie w tej wersji. Piękne ilustracje z nawiązaniami do naszych ulubionych gier sprawiają, że często sięgamy po ten tytuł jako fillerek na rozgrzewkę przed albo pomiędzy cięższymi tytułami. Minimalna liczba zasad, maksymalna ilość frajdy :) Uwaga - jeśli gracze skupieni są na wygranej, rozgrywka może skończyć się kilkoma siniakami ;)


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra, która oczarowała mojego chłopaka na stoisku Rebela na Pol'and'rocku i sprawiła, że kilka razy dziennie wpadaliśmy tam na partyjkę lub pięć. Wymaga wyobraźni przestrzennej i planowania ruchów - jak w warcabach - kiedy warto zbić przeciwnika i jak się ruszyć, by mu się nie podłożyć. W tym wydaniu kule są dosyć spore, przy poruszeniu pięknie "tikają", jedyna wada - potrafią się rysować. No i sześcienne pudełko jakoś łatwiej ułożyć na półce niż sześciokątne ;)


Bardzo dobra gra imprezowa, która u nas sprawdza się także jako gra rodzinna. Tytuł uwielbiany przez naszą siedmiolatkę, która jeszcze nie czyta wystarczająco płynnie by zagrać klasyczną edycję tego tytułu, a wersję obrazkową bardzo często wybiera do wspólnego grania. Przy okazji uczy się współpracy w drużynie, kiedy gramy w większym gronie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Svvital

Liczba recenzji: 177

lukasz9309

Liczba recenzji: 20

dewodaa

Liczba recenzji: 253

kanarkowa

Liczba recenzji: 23

Sapphire101

Liczba recenzji: 167

Czarownica z Rudy

Liczba recenzji: 5

Ja

Liczba recenzji: 36

Agata_S

Liczba recenzji: 24

Storm

Liczba recenzji: 207

Rebel.pl

Liczba recenzji: 13

An

Liczba recenzji: 34

Tajkoon

Liczba recenzji: 198

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Macz7

Liczba recenzji: 50