Badimp

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Przesyłka dotarła ekspresowo, co jak na pocztę polską jest niezłym wyczynem :D
Zapakowana bardzo starannie, wręcz pancernie :P

Sama gra jest mniejsza niż się spodziewałem, ale to w sumie plus, bo będzie można ją zabrać na wyjazdy. Niestety karty są troszę za cienkie i sprawiają wrażenie mało trwałych, co jednak nie zmienia faktu, że grafiki na nich są bardzo ładne :) żetony złota są bardzo małe, trzeba uważać żeby nie pogubić.
Pierwsze wrażenie z rozgrywki jest takie, że gra jest mocno zależna od umiejętności przewidzenia jakie postaci wybiorą inni gracze. Czy to jest wada czy zaleta, to już każdy musi ocenić sam. Gra sprawia wrażenie trochę mało dynamicznej, ale to najprawdopobniej ze względu na fakt, że dopiero się uczyliśmy w nią grać i było wiele "błądzenia" bo instrukcji.
No właśnie, sama instrukcja niestety napisana jest w sposób mało przejrzysty i konieczne jest przeczytanie jej kilka razy zanim się usiądzie do rozgrywki. Na szczęście zasady okazują się na prawdę proste, jak się już zrozumie o co chodzi :P
Mechanika gry jest dopracowana i tutaj nie można się do niczego przyczepić. Bardzo duży plus za to, że wszystko w grze może w każdej chwili diametralnie się zmienić, głównie za sprawą doboru odpowiednich postaci.
Daję 4, gra bardzo przyjemna i prosta. Daje bardzo dużo możliwości rozgrywki, przez co każde rozdanie jest inne i może zmienić losy graczy. Byłoby 5 gdyby karty były troszkę większe i twardsze. Byłoby miło gdyby ktoś przeredagował tę instrukcję, bo niestety pierwszy kontakt z nią odpycha od gry.


Dagna

Liczba recenzji: 53