Baq87

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra, ciekawy pomysł, instrukcja nie jest tak nieczytelna jak można by sądzić po opiniach. Po pierwszej rozgrywce już wszystko wiadomo. Gra jest z jajem. Ciekawie rozwiązany system czasu w grze który się sprawdza. Można się pośmiać z znajomymi przy próbie ratowania okrętu. Jedynym dużym dla mnie minusem jest za mała plansza, jak i karty wydarzeń mogły być większe. Grafiki są klimatyczne i ładnie narysowane - szkoda,że się marnują na zbyt małej powierzchni.


Dobry, solidny produkt

Witam,
Mimo iż nie jestem fanem karcianek skusiłem się na tą gre ze względu na opis sugerujący wspólną wyprawę do podziemi jak i możliwość gry w 5 graczy. Mimo sceptycznego nastawienia gra mnie miło zaskoczyła. Dużym jej plusem jest losowość tworzenia rozgrywki - naprawdę czasami trzeba się namęczyć by dojśc do końca, bo np. mamy w wiosce doskonałą broń, jednak żadnego bochatera który mógł by jej użyć, albo z kolei nie ma jak pokonać potworo, bo nie mamy dośc światła by do niego zejść. W 4 graczy rozgrywka idzie dośc szybko, fajny produkt, jeśli lubiłeś Dominiona, ta gra też przypadnie Ci do gustu. W pierwszych rozgrywkach może wydawać się zbyt losowa i wyglądać na to, że nie musimy zbytnio przemyślać naszych ruchów, ale możemy się zdziwić przy podliczaniu punktów zwycieństwa porównując nasz wynik do innych graczy ;) Największym jej minusem jest instrukcja, niby wygląda na uporządkowana, obszerna - ale jednak trzeba ją przeczytać kilka razy by wychwyciś wszystkie niuanse. Nie jest to też gra koperacyjna - jak sugeruje opis . Generalnie polecam i daje solidną 4


Witam,
Rzeczywiście pozytywna opinia a sklepie rebel jest jak najbardziej zasłużona. Mimo małego braku w pudełku, sklep szybko go uzupełnił na własny koszt, bez jakichkolwiek pretensji. Sama gra godna polecenia, na początku wygląda chaotycznie lecz juz po 10 min gry staje się wszystko jasne, instrukcja czytelna i zrozumiała. Szybko można znaleźć interesujące nas informacje. Gra zaczyna być interesująca od 3 graczy w górę. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ashgan

Liczba recenzji: 140