Barbara

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Gra wykonana jest bardzo ładnie i solidnie, jednak zdecydowanie dla mnie jest to gra 'podróżna' (zgodnie z nazwa), do grania dla zabicia czasu. Rozgrywki są krótkie i już po kilku partiach byliśmy trochę znudzeni. Ale trzeba przyznać że na razie graliśmy tylko w wersję uproszczoną więc możliwe że w pełnej wersji Pylos jest bardziej wymagający i wciagający.


Tikala mam juz od kilku miesięcy i jest on jedną z moich ulubionych gier. Gra jest bardzo ładnie wykonana, a zmieniający się z każdą rozgrywką plansza zapewnia sporą grywalność. Odkrywanie tikalskiej puszczy jest naprawdę świetną rozgrywką,a przy tym nieraz trzeba się nieźle nagłowić jaką objąć strategią i jak najlepiej wykorzystać swoje punkty akcji. Polecam na długie, nie tylko zimowe wieczory.


Gra naprawdę ładnie wydana, Rebel też jak zwykle rewelacyjny- dostawa bez zarzutu. Niestety wśród mojej grupki graczy Camelot nie cieszy sie wielkim powodzeniem :(. Większość moich znajomych woli gry w których gra się przeciwko innym graczom, a nie razem przeciwko grze. Ale mam nadzieje, że nadejdzie też czas Shadows over Camelot!