Barbara

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Przetestowano wspólnie z 4-latkami. Zazwyczaj wybieraliśmy dla nich gry minimalnie za trudne i za długie. Tym razem trafiliśmy w punkt. Gra nie jest zbyt długa, więc maluchy spokojnie utrzymują koncentrację na rozgrywce, a ładne wykonanie elementów zachęca je do zabawy. Chętnie zbierają wisienki do koszyczka i przesuwają czarne ptaszysko na torze. Pamięciowo też dają radę ogarnąć, które karty są bezpieczne, a które trzeba omijać. Dla maluchów polecam.


Świetna gra imprezowa. Szybko można wytłumaczyć zasady - przećwiczyłam zarówno na młodzieży jak i seniorach. Sporo śmiechu, gdy ktoś zaliczy 6 kartę mimo kombinowania i "układania strategii". Im więcej osób tym weselej, ale nam najlepiej się gra na 5 do 8 osób.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Klasyk z dawnych lat w dobrej cenie. Jakość wykonania dokładnie tak samo "kartonowa" jak kiedyś, ale dzięki temu wspomnienia wracają. Gra kupiona na prezent i wiem, że używana z wielką radością.


Jak dla mnie ideał :)

Gra została przetestowana dla 2, 3 oraz 5 graczy i w każdej konfiguracji sprawdziła się świetnie, głównie przez pomysł różnych planszy w zależności od ilości graczy. Przy pierwszym wrażeniu gracze byli trochę zaniepokojeni ilością elementów (wcześniej grywali głównie w tzw. gry imprezowe), ale już po pierwszej rozgrywce wszyscy wołali REWANŻ! :) Oczywiście na jednej rozgrywce się nie skończyło.

Gra jest bardzo ładna, zasady proste, kostka wprowadza sporą nerwowość wśród graczy (co jest zdecydowanie jej zaletą), a kombinowanie czy Latające Olbrzymy sprawdzą się lepiej niż Uduchowione Trolle daje ogromnie dużo zabawy.


Devone

Liczba recenzji: 0

Niewpisze

Liczba recenzji: 40