bartosz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

ideał - ale nie dla dwojga - chyba, że gramy przynajmniej 3 kartami postaci i kontrolujemy je wspólnie. dopiero przy trzech osobach gra w pełni pokazuje ile jest możliwości i opcji działania - przy dwójce nie pozwala na błędy i jest po prostu trudna. co do scenariuszy - trzeci daje olbrzymi możliwości wielokrotnego rozgrywania. graficznie przepiękna, mechanicznie - bardzo dopracowana. na pewno zostanie w kolekcji już na stałe.


Jak dla mnie ideał :)

Trzy partyjki i już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Rewelacyjna mechanika, piękne wykonanie i to co lubię czyli duuużo negatywnej interakcji. Gra zmusza do kombinowania ale nie wypala mózgownicy i nie ma przestojów - każdy wie mniej więcej czego może się spodziewać i szuka sposobów na obrócenie sytuacji na swą korzyść. Od teraz Osadnicy, Entdecker i Domaine to dla mnie obowiązkowa trójca Klausa T.


Jak dla mnie ideał :)

żenująca instrukcja - oryginalna oczywiście, naprawdę potrafi doprowadzić do szału. nie wiem dlaczego bo gra tak prosta jak carcassonne wymaga zaledwie wyjaśnienia kilku ważnych kwestii i można grać, tutaj mma wrażenie jakby pan klaus napisał ją na kolanie. a sama gra? genialna - multum możliwości, niesamowite napięcie, czy uda się coś skończyć zanim ekplorerzy przejdą dalej na zachód, element ryzyka i wyczekiwania na pasujące kawałki, pasując jednocześnie pomniejsze punktowania by jeszcze na chwilę powstrzymać rozwój kolonizatorów. gra jest doskonała, jeśłi tylko brzebrnie się przez irytujące objaśneinei zasad (nie mam tu oczywiście zastrzeżeń do tłumaczenia, to oryginalna instrukcja jest potwornie rozpisana).


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

doskonała,niezykle głęboko przemyślana wersja carcassonne autorstwa reinera k. doskonale widać na pierwszy rzut oka, że knizia podszedł do sprawy z wrodzonym sobie zacięciem i z premedytacją wycisnął z wszystkich carcassonne to co najlepsze, pakując to do swojej wersji. gra rewelacyjna, od początku do końca trzymająca w napięciu i sprawiająca, że ma się ochotę wciąż na nowe partie. wrede próbował cś takiego stworzyć w carcassonne the city ale na mój gust ta próba się nie powiodła jeśli porównać obie gry do siebie. polecam, produkt wybitny, ale to standard, którym knizia przywykł nas rozpieszczać.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

gra zdecydowanie lepsza od oryginału, dużo więcej tu srategicznego myślenia a zwierzęta na łakach dodają zabawie zupełnie nowego wymiaru. piękna grafika, któras do mnie bardziej przemawia niż tradycyjne carcassonne i jeszcze ta niemiecka solidność!


MattBodz

Liczba recenzji: 20