Beata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Kolejna świetna gra zręcznościowa z prostymi zasadami :) Polecam dla fanów Jungle Speeda i Dobble. Mózg czasem przy niej paruje!


Gra Time's up króluje na każdej imprezie. Takie kwiatki jakie potrafią wyjść przy tej grze potrafią być wspominane przez miesiące :) I nie, nie trzeba być obeznanym w świecie i znać wszystkie postacie. Trzeba wykazać się kreatywnością i pamięcią. Zasady są proste. Jedyny minus to, to że klepsydry nie zawsze odmierzają równo czas.


Gra, w której trzeba pomyśleć, by nie zgubić swojej drużyny ;) Rozgrywka jest dość szybka i przyjemna, tak samo z poznaniem zasad. Polecam!


Gra z prostymi zasadami. Zajmuje mało miejsca, więc też można ją wszędzie zabrać. Rozgrywki są krótkie, ale emocjonujące :) Sprawdza się na imprezach. Ćwiczy spostrzegawczość i refleks.


Dixit sprawdza się zawsze! Niezależnie czy gramy w dobrze znającym się gronie czy z nowo poznanymi osobami. Przełamuje lody i jest świetna nawet dla osób, które niechętnie podchodzą do gier planszowych/karcianych. Dodatkowo gra posiada wiele dodatków, dzięki czemu pomysły na skojarzenia szybko nam się nie skończą. Jeśli jednak nie masz dodatku i wszyscy znają karty bardzo dobrze, polecam grać na kategorie, np. filmy. Do głowy przychodzą zupełnie inne pomysły :)


Zbyshekh

Liczba recenzji: 8

turkuć

Liczba recenzji: 3