Bonku

Pionier

Warszawa

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Świetna gra karciana ze świetnie zmodyfikowaną mechaniką deckbuildingu. Nie zważajcie na tematykę, bo ta jest tu kompletnie nieistotna. Można ją łączyć z dodatkiem i dwójką, co tylko urozmaica rozgrywkę. Jedyny minus - nowicjusze będą zjadani na śniadanie przez tych, którzy już nieco ograli tytuł.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

"Dobra" gra dla dwojga. Kupiłem w promocji za 20zł i zdecydowanie była warta nawet trzykrotnie większej kwoty! Bardzo przystępna dla każdego, nawet nowicjuszy. Planszówkowe dinozaury się nie wynudzą, ale mogą nieco narzekać. Według mnie nie ma na co.


Ale 100zł bym nie dał :P


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Po dodaniu figurek z boosterów - postacie ze startera przybierają trochę na "mocy". Lecz dalej uważam, że najmocniejszą stroną tego zestawu jest mapa ;)


W porządku, bez rewelacji

Gra należy do tych mniej skomplikowanych, choć to ze trzy poziomy wyżej od Chińczyka. Nie ujmuje to jednak samej rozgrywce, która dla wytrawnego gracza jest nawet zadowalająca na niezobowiązującą partyjkę. Poraża natomiast wykonanie planszy - nieczytelna, wprowadzająca w błąd oraz zwyczajnie brzydka. Autor nie przemyślał do końca mechaniki i łatwo można stracić panowanie nad losowością gry. Fajna gra na zachętę do planszówek, tylko lepiej jest planszę wyjąć na końcu, gdy nasi współgracze zgodzą się już na rozgrywkę...


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Modele nie zachwycają (choć miałem ku nim spore oczekiwania), a ponadto figurki też nie są jakoś specjalnie grywalne (no, może poza koniem i Daisy). Kostki dodane do zestawu są mniejsze niż standardowe i nie posiadają żadnych zdobień ani urozmaiceń (jak to w zestawach Heroclix często bywa). Instrukcja, obiekty, PAC 2013 - bez zastrzeżeń. Największym plusem zestawu moim zdaniem jest mapa - odzwierciedla niezwykłe lokacje z gry, które idealnie wpasowują się w zasady Heroclix (świetne odzwierciedlenie przeszkód itp.). Warto kupić zestaw jeśli jest się fanem tego świata, lub jeśli poszukuje się solidnego (niekoniecznie dobrego moim zdaniem) startera na początek.


Karit

Liczba recenzji: 85

Real_simon

Liczba recenzji: 94

Dorota

Liczba recenzji: 265

Ripsento

Liczba recenzji: 21

Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Spider_priv

Liczba recenzji: 83