BroLuk

Weteran

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy dodatek, który zakupiłem. Cena, za te kilka godzin dodatkowej gry i nowe karty nie jest wygórowana. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Uwielbiam wykreowany przez Tolkiena świat. Także adaptacja filmowa Jacksona bardzo przypadła mi do gustu. Jednak cieszy mnie to, że w tej grze nie ilustracji z filmu. Szata graficzna przygotowana przez jest jednym z największych atutów tej gry. Karty są naprawdę piękne i dobrej jakości.
Sama gra natomiast to doskonały mechanicznie produkt, który się sprawdza w grze solo jak i większym gronie. Początkowo zasady wydają się skomplikowane, ale po zagraniu kilku partii gra staje się prosta.
Jedyną wadą dla mnie jest to, że FFG nie włożyło do pudełka 3 kopii każdej z kart. Osoby chcące zacząć budować talie będą musieli zaopatrzyć się od razu w dodatki lub dodatkowe kopie core setu.
Obsługa Rebel.pl, dostawa - wszystko na 6tkę z plusem. Jak zwykle.


Świetna gra. Dobrze przemyślany choć skomplikowany system, jednak dający dużą frajdę. Zabawę można przedłużać ogromną ilością dodatków. Polecam!


Świetna gra. Proste zasady powodują, że nawet mój szwagier, który stroni od planszówek chce teraz grać w Dominiona bez przerwy. Jakość wykonania kart bardzo dobra, ale i tak warto używać koszulek ze względu na ciągłe tasowanie talii. REBEL jak zwykle bez zarzutów. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Na pewno wprowadzaja powiew swiezosci do gry. Choc nie sa zbyt dobrze zbalansowane. Ale doswiadczeni gracze beda wiedziec jak je wykorzystac.
Rebel na 5tke oczywiscie.
P.S. Sorki za brak polskich liter, ale nie posiadam polskiej klawiatury.