Cavior

Poliglota

Otwock

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza gra do zarażania innych miłością do gier planszowych. Znajomi, którzy nic nie łapią w trudniejszych grach, Ticket to Ride zrozumieli w pięć minut i zdołali już mnie kilka razy pokonać :) Świetna zabawa dla rodziny i dla przyjaciół, kiedy deszcz leje za oknem lub zimno tak mocno daje, że nie chce się wychylać z ciepłego domku. I duzi, i mali się przy tym świetnie bawią.
Polecam!


Dobry, solidny produkt

Karty wykonane z takim samym stylem i żartem jak podstawka. Jak każdy dodatek do Munchkina, to jest istny "must have" :) Jedyne co mnie boli jako niezwykle pedantyczną(w stosunku do planszówek i karcianek) osobę to fakt, że myślałem, że będzie jakiś sposób na trzymanie TYCH KONKRETNYCH kart w przeznaczonym dla nich pudełeczku, ale to jedynie moje ciche pojękiwanie, bo ani trochę nie przeszkadza to w graniu.


Jak dla mnie ideał :)

Ze wszystkich Munchkinów, ten mnie najbardziej zauroczył, a za razem przeraził. Motyw z kultystami jest świetny, ale, jak to kultyści, nieco szalony i trudny do ogarnięcia dla początkujących. Dla fana Munchkina pozycja obowiązkowa, dla reszty bardziej ciekawostka - ciężko w to grać bez większej miłości do tej serii :)


Dobry, solidny produkt

Typowa dobrze wykonana kość. Nic dodać, nic ująć :)


Jak dla mnie ideał :)

Kości bardzo dobrej jakości, nie ma co sie rozpisywać, za taką cenę warto sobie kilka sprawić :)