Dancerofdoom

Poliglota

Gdańsk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Kolejna odsłona podręcznika do Shadowrun'a – Przepiękne rysunki, doskonałe kompendium wiedzy i pomysłów na sesję. Polecam wszystkim którzy lubią cyberpunk i świat mrocznej przyszłości w której syndykaty władają światem.


Dobry, solidny produkt

Interesujący podręcznik do bardzo interesującego Systemu. Wspaniałe wykonanie – twarda oprawa, dobry papier, przepiękne ilustracje. Duża ilość wiedzy o świecie Star Wars w całkiem zjadliwej pigułce. Kampania zawarta w podręczniku też niczego sobie. Warte polecenia zarówno nowicjuszom którzy nie powinni zagubić się w podręczniku jak i starym wyjadaczom systemów Star Wars d6 którzy również znajdą w nim coś dla siebie.


Dobry, solidny produkt

Duży, dobrze zrobiony model transportowca, interesujący dodatek który dodał naprawdę sporo dla graczy bardziej zainteresowanych misjami niż turniejowymi rozgrywkami. W dodatku Kampania składająca się z trzech całkiem dobrze przemyślanych misji plus oddzielna misja na trzy transporty. Warty polecenia dodatek.


Dobry, solidny produkt

Wykonanie przyzwoite , plus za ruchomą antenę,szkoda że nie dało rady zrobić podobnie górnych działek. Interesujące karty rozwinięć które warto mieć w czasie rozgrywek turniejowych. W zestawie niebanalna misja.


Dobry, solidny produkt

Dwie figurki które doskonale uzupełniają arsenał Imperium. Wykonanie dobre choć prawdziwy „figurkowiec” zapewne przemaluje/użyje washa/doda kolorów. Dobre uzupełnienie gry dla tych którzy wcześniej kupili dodatek Tie interceptor. W pakiecie interesująca misja.


NLoriel

Liczba recenzji: 137