Daniel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Pełna głębi, kombinowania i planowania. Ciekawy system pozyskiwania kolejnych surowców oparty o sytuację ekonomiczną, którą wypracowaliśmy sobie przez poprzednie pokolenia. Zdecydowanie godna polecenia!


Bardzo dobra gra imprezowa, pobudzająca kreatywność. Karty mogą być użyte również do innego celu, jakim jest na przykład nauka dzieci i rozwijanie ich wyobraźni oraz kreatywności. Karty wykonane bardzo starannie z niesamowitymi ilustracjami i klimatem. Godna polecenia!


Gra o bardzo prostej mechanice i dużej głębi. Łatwa do wytłumaczenia, bez zbędnego marnowania czasu na tłumaczenie sytuacji szczególnych. Dobrze się skaluje niezależnie od ilości graczy. Prosta, miła i przystępna! Czego chcieć więcej? Godna polecenia!!


Bardzo dobra gra na 4 osoby. Mechanika znana z innych części pociągów z drobnymi modyfikacjami urozmaicona o nowe elementy: Dworce. Moja pierwsza część Pociągów, która skłoniła mnie do zakupu kolejnych. Bardzo dobry start dla osób nieobytych z grami planszowymi. Zdecydowanie godna polecenia!


Niesamowita gra z super klimatem i mechaniką Brzdękania! Bardzo dobrze zrealizowane push your luck i przyjemny deckbiulding! Zdecydowanie godna polecenia!!