Daniel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Nie spełnia moich oczekiwań :(

System znacznie gorszy w stosunku do cyberpunka 2020. Mechanika w żaden sposób nie wspiera klimatu brutalnego i nie wybaczającego błędów świata cyberpunka jaki swojego czasu stworzył Mike Pondsmith. Gra zbyt uproszczona gdzie brakuje odpowiednio wysokiej śmiertelności i klimatu zagrożenia. Gdzie brakuje wielu umiejetności a inne sa dodane na siłe tylkop po to żeby wydłużyć rozgrywkę (bo można przetestwoać jedną umiejętbność żeby dostać bonus do inne tej ważniejszej). Gdzie obecny twórca systemu nie potrafił przerobić broni z kodem obrażeń na k10 z cp2020 do cp RED mając przed sobą napisane przez siebie zasady konwersji. Taką o to dziadomechanike zrobił obecnie człowiek odpowiedzialny za właśnie mechanike w nowym cyberze. Nie licząc fajnego świata i kilku niezłych rzeczy to niestety dwietrzecie podręcznika to syf kiła i mogiła. No chyba że ktoś lubi kiedy mechanika ni jak ma się do świata czy klimatu.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra ze stajni FFG. Czuć przekomicznych aczkolwiek niezywkle brutalnych rozgrywek blood bowl. Gra się szybko i sprawnie. Nie ma też zbyt dużej losowości. Gra jednak rozwija skrzydła dopiera przy wariancie wioloosobowym.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wspaniała kipiąca emocjami i pełna klimatu gra. Dracula powinna spodobać się każdemu miłośnikowi pożądnej przygodowej gry planszowej. Sam produkt jest świetnie wykonany z dbałością o szczególy. Poprostu wykonanie z najwyższej półki. Dodatkowo gra Nie nudzi się gdyż i wampir i łowcy mają wiele sposobów aby dogryźć przeciwnikowi zmusza to więc do ostrego kombinowania jednej jak i drugiej strony. Jak dla mnie można brać w ciemno i bawić się przez długi czas.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

MIstrzowsko wykonany podręcznik i róznie dobrze sporządzony świat i mechanika. Idelana sprawa. Dawno nie widziałem tak genialnego produktu. Twórcom należą się pochwały. Polecam go każdemu kto tylko będzie chciał zagłębić sie w mroczny śiwat klanarchi i przezywac przygody na rubierzy.


GreTrok

Liczba recenzji: 96