Darek

Żory

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

O wreszcie i komiksy. Ten z czystym sumieniem polecam każdemu miłośnikowi tematu.


Wcześniej nie grałem w AH tak, więc kupując EH kierowałem się faktem, iż jest to gra nowa i ma stosunkowo mało jeszcze dodatków, obawiałem się o to, że gra będzie, po prostu słaba nic podobnego gra jest świetna i z czystym sercem mogę ją polecić każdemu graczowi jak jaj zaczyna przygodę z grami planszowymi.

Jedynym minusem tej gry jest mała ilość kart związanych bezpośrednio z przedwiecznymi, ale nie na tyle, by się zniechęcać.

Gra ma świetny klimat, udaną kooperację. Warto kupić.Po rozegraniu kilku partii daję grze nie 5, a 3 strasznie irytująca momentami (za dużo akcji nie dotyczących naszego ruchu). Gra pomimo pozytywnego pierwszego wrażenia mocno mnie rozczarowała.


PLUSY
- Klimat gry
- Główni pasażerowie robią niezłą jazdę.
- Karty WPT
- oprawa graficzna rewelacyjna ( trzeba trochę poznać miasto)

Minusy
- Niektóre karty WPT są bezsensowne. Przykładowo chory łebek. Kart w praktyce nie używalna. Twórcy gry mogli, by je dopracować. Jak dla mnie te kary powinny dawać kopa, a nie zawsze tka jest.
- Olbrzymim minusem gry jest mnóstwo akcji niedotyczących samego ruchu. W nieskończoność czekamy, aż miną bardzo drażniące z czasem fazy łepków i itp.
- Ciężko coś znaleźć na planszy.

Czego mi brakuje w grze
- kart indywidualnych osiągnięć bądź specjalności ( nie pochodzących od głównych pasażerów) dla taksówkarzy uwarunkowane jakimiś zadaniami ( karta bądź karty mogą być wymienne, ale limitowane )
- Kilku lokacji. Np Pewexu, gdzie kupie towary luksusowe wymienne na likwidacje donosów. Mety, gdzie załatwiało, by się lewiznę itp.
- Zróżnicowanie gry na totalną rywalizację bądź do wyboru częściową kooperację.

Gra naprawdę dobra. Dla mnie rewelacyjna. Czekam na dodatek i poważniejsze zmiany. W szczególności kary WPT.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Hasder

Liczba recenzji: 52