Darek

Augustów

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Figurki w porządku, choć niektóre są powyginane ze względu na takie, a nie inne pakowanie, na szczęście da się to załatwić w ciepłej wodzie.
Plus dla takich sprawnych jak ja - nie trzeba już malować :D
Plus ogólny: dobrze na mapie wyglądają :)


Do prowadzenia Eberronu przymierzałem się już od edycji 3.5 DnD. Przeczytałem i obejrzałem pokaźną ilość materiałów, więc czuję się gotów!
Sam podręcznik jakościowo nie odbiega od reszty linii Dungeons & Dragons. Całość jest czytelna, choć mógłbym przyczepić się do ilustracji - część z nich odbiega stylem od reszty podręcznika - pochodzi ze starszych edycji.
Podoba mi się umieszczenie przy opisach krain zahaczek do przygód tematycznie pasujących do regionu oraz map.
Produkt bardzo dobry, podoba mi się.
Pozdrawiam.


Zasłonki jeszcze nie używałem, po obejrzeniu jednak widzę plusy i minusy.
Plusy:
Listy imion (przyda się do kreacji NPC na szybko).
Dragonmarks i ich krótki opis.
Cenniki
Minusy:
Mapa - nie jestem młodzikiem i mój wzrok już szwankuje, w związku z tym mapa jest dla mnie nieczytelna, a więc zbędna. W jej miejsce wolałbym co innego, tu przechodzę do kolejnego minusa.
Brak tabel twardości materiałów, oświetlenia itp (będę musiał sobie wydrukować i zakleić mapę), które są na standardowej zasłonce.
Ogólnie produkt dobry i pewnie będę używał (choć z tabelami zamiast mapy).


Jak dla mnie ideał :)

Pamiętam pierwszą edycję (mam z większością dodatków), bawiłem się dobrze. W tej, trzeciej już edycji, jeszcze nie prowadziłem, ale własnie się przymierzam (po zakończeniu aktualnej kampanii).
Przeczytałem podręcznik i odżyły wspomnienia - grafiki, klimat, świat - jak powrót na stare śmieci. Sama mechanika 2d20 też daje rady (póki co teoretycznie).
Rebel jak zwykle niezawodny!


Dobry, solidny produkt

Na ten system czekałem. Mechanika usprawniona w stosunku do poprzednich odsłon WH40k RPG. Mam jednak jeden poważny zarzut - system "aptitudes" sprawdzał się w Only War, gdzie graliśmy członkami oddziału, natomiast tutaj ogranicza rozwój postaci. No i mam nadzieję, że podręcznik się nie rozsypie (na to głównie narzekają użytkownicy forum FFG).
Rebel jak zwykle na 5 - szybko i sprawnie :)


Urath

Liczba recenzji: 170

Czincz

Liczba recenzji: 56

walerp

Liczba recenzji: 0