Dominika

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Gra ma tryb kooperacyjny, ale jest przede wszystkim zrobiona dla grania PRZECIWKO SOBIE. Jeżeli chodzi o grę kooperacyjną to gra się miło, ale pokonanie głównego złoczyńcy jest stanowczo zbyt proste. Dla graczy grających przeciw sobie wydaje się lepiej zbalansowana.


Dobry, solidny produkt

jeśli chodzi o faction dodatki to ten dodatek jest słabszy niż sie spodziewałam pod pewnym względem - piekielnie trudno/nieopłaca się wykorzystywać umiejętności specjancyh jednostek. W żadnej innej faction nie było zdolności, któe wydawały się fajne a wychodziły prawie bezużyteczne


Raczej słaby

Nie poleciłabym tej gry. Cena dość duża, mała ilość graczy, plansza również niezbyt wielka. Za taką cenę nawet wierni fani Ticket to Ride powinni zwrócić się w stronę innych gier niż wydawać pieniądze na tę grę.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra kooperacyjna z Mistrzem Gry, który chce zabić graczy, a przynajmniej zniszczyć świat. Mansions of Madness wywołuje u mnie mieszane uczucia. Z jednej strony dreszczyk emocji, potwory do pokonania, zagadki do rozwiązania. Klimat Cthulhu przewija się przez całą grę, karty - świetnie zrobione, a opisy przy kartach wprost powalające. Figurki nieźle zrobione i dostarczają wiele frajdy przy malowaniu.
Z drugiej strony: ogrom gry jest niestety okropny. Tyle kart, różne rodzaje. BEZ przegródek. Rozstawienie planszy trwa ponad 20 min (20-30min), karty są te same do różnych scenariuszy, więc nei da się ich w ten sposób osobno poukładać. Wymaga cierpliwości. Ograniczona liczba scenariuszy, jednak z dodatkiem Forbidden Alchemy (razem 8 scenariuszy) i alternatywnymi wyborami/zakończeniami otrzymujemy 24 możliwe rozgrywki.


Jak dla mnie ideał :)

Fenomenalna gra. Rozgrywka na poczatku powolna - kto jest człowiekiem, kto cylonem? - ostrożna. Szybko nabiera tempa. Destiny Deck z nieznanymi kartami powoduje, że poziom podjerzeń wzrasta - czy to Cylon podrzucił kartę, czy to losowa z decka? Najlepsze w grze są oskarżenia, udawanie, że nie jest się cylonem lub próba oczernienia innych graczy. A oczywiście można zostać jeszcze Cylonem po pierwszej połowie gry - na poczatku pracowało się żeby pomóc ludziom ,a teraz odwrócenie ról i trzeba ich zniszczyć!


Msdraziel

Liczba recenzji: 117