Drowmaiden

Wrocław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo hard coreowa przygodówka. Można bardzo dobrze zoptymalizować kompozycję drużyny jak i akcje overlorda. W zależności od tego jak bardzo chcemy zagrać na maksimum danych nam możliwości możemy wyciągnąć z tej gry na prawdę dużo planowania, myślenia i koordynacji w drużynie lub bardzo dużo swobodnego "hack and slashowania". Gra niestety bardzo podatna na syndrom gracza alfa, gdzie jeden gracz może zdominować tury innych mówiąc im co majązrobić dla osiągnięcia najlepszych efektów. Poza tym mnogość scenariuszy i kampania. W tej grze jest wszystko!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Pandemia to gra kooperacyjna, której wcielamy się w role naukowców próbujących opanować 4 epidemie, które wybuchły jednocześnie na świecie. Gra ta jest uznawana przez społeczność planszówkową za jedną z najtrudniejszych do wygrania gier do tej pory wydanych. Jednak jest to zbalansowany poziom trudności, który nie powoduje frustracji. W ciągu gry na planszy będą pojawiać się kosteczki choroby i wszystko jest ładnie i cacy dopóki na którymś z miast nie musimy położyć jednej kostki za dużo. Wtedy choroba "wybucha" i zaraża WSZYSTKIE sąsiednie miasta.I my musimy sobie z tym kryzysem poradzić. Temat gry jest bardzo mocno odczuwalny i świetnie pasuje do zasad. Gracze mają do dyspozycji unikalne zdolności swoich postaci, które diametralnie się od siebie różnią i bardzo dobrze wpływają na różnorodność rozgrywek.

Jedyna rzecz, której można się przyczepić to fakt, że po planszy poruszamy pionkami. Jeśli byłyby to figurki, nawet jakieś proste wydaje mi się, że było by dużo lepiej. Nie mniej jednak gra jest warta polecenia każdej grupie lubiącej wyzwania i gry kooperacyjne.


Kornik

Liczba recenzji: 14

thearchitect

Liczba recenzji: 1