Elżbieta

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W porządku, bez rewelacji

Gra się okej, jednak nieszczęśliwe zbiegi okoliczności przy dobieraniu kart/konieczność zagrania mało optymalnej karty potrafią mocno nabruździć w rozgrywce. Nie chodzi tu o zwyczajnego pecha - czasem po prostu trzeba zagrać kartę, a jest nią np. nowa zasada, która niszczy tempo rozgrywki, a później bywa, że trudno się jej pozbyć. Czasami tworzy to zabawne sytuacje, ale częściej jest to po prostu frustrujące. Zabawa wymaga raczej większej liczby osób (nie dwóch), ponieważ dość szybko się nudzi,


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjny produkt! Wreszcie podstawka i cztery dodatki mieszczą się w jednym pudełku? Czemu cztery zamiast pięciu? Część kart mam w koszulkach Mayday Magnum Gold, a część w Mayday Premium Gold. Premium są DUŻO solidniejsze, ale zajmują znacznie więcej miejsca.


Jak dla mnie ideał :)

Solidne, wytrzymałe koszulki. Należy zwrócić uwagę na to, że mogą znacznie zwiększyć objętość talii.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo solidny i godny polecenia produkt. Zaznaczam, że korzystam z niego wyłącznie do przechowywania kości. Używam sakiewki regularnie od ponad roku i nie zauważyłam, żeby nadgryzł ją ząb czasu.


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała inwestycja. Idealne do przewożenia kart. Świetnie się również sprawdzają w charakterze podajników. Karty w koszulkach wchodzą "na styk", ale to nie problem.


Dagna

Liczba recenzji: 79