Eterion

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Modele Porywacza Ishy jednym mogą przypaść do gustu, innym może już niekoniecznie. Osobiście należę do tej pierwszej grupy i większość modeli Death Guard mi raczej podchodzi. Model wykonany standardowo dla Games Workshop - pełen detali i niekiedy wymagający wprawnego wycinania z wyprasek :) Mechanicznie również jest cennym dodatkiem do kolekcji, który posiada kilka użytecznych synergii z resztą armii. Polecam zarówno kolekcjonerom, jak i graczom przez wielkie "G"!


Znakomity pojazd dla Eldarów. Model ma już swoje lata przez co czasem pojawiają się drobne trudności przy składaniu (dopasowanie elementów, miejsca łączeń), ale nadal wygląda znakomicie. Wieżyczka jest niezwykle prosta do zmagnesowania - z uzbrojeniem jest już trudniej i jest do tego wymagana jakaś masa modelarska, np. Green Stuff. Odnośnie przydatności na stole raczej nie muszę się wypowiadać, model ten był często widziany na stołach zarówno w poprzedniej jak i obecnej edycji. Eldarskie pojazdy również dają wiele możliwości wprawionym malarzom/modelarzom, zwłaszcza pod tzw. freehand :) Osobiście mam już dwa w kolekcji i jest szansa, że kiedyś również skłonię się do zakupu trzeciego. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik do bitewniaka, Games Workshop ceni sobie swoje produkty, niemniej jednak muszę przyznać, że książka jest solidnie wykonana. Ilustracje cieszą oko, a zawarte w nim zasady dla armii minifigurek z pewnością są pomocne przy samej rozgrywce (a wręcz do niej niezbędne, gdyż tabelki z zestawu startowego nie są materiałem wystarczajacym do pełnego "zanurzenia się" w ogniu walki). Mankamentem jest konieczność sprawdzania aktualizacji w FAQ, ale może nadchodząca edycja coś w tej materii zmieni :)


Jak dla mnie ideał :)

Predator - czyli jeden z czołgów Spess Mehreensów na bazie Rhino, stąd w pudełku znajdziemy elementy do złożenia zarówno Rhino, jak i samego Predatora. Polecam zmagnesować sponsony / broń na wieżyczce dla wygodniejszego korzystania z modelu. Absolutny klasyk dla każdego fana 40. (oraz 41.) tysiąclecia!


Jak dla mnie ideał :)

Niewielkie modele do wykorzystania w grach RPG czy też innych domorosłych bitewniakach. Stosunek jakości do ceny jest znakomity, chociaż w przypadku modeli z różdżkami / włóczniami przychodzą one najczęściej z powyginaną bronią - potrzeba trochę cierpliwości, aby przywrócić je do należnego stanu. Plusem jest możliwość malowania zaraz po wyciągnięciu z blistra.


GoFFer95

Liczba recenzji: 14

Shadow Walker

Liczba recenzji: 402

Yinglong

Liczba recenzji: 81

Piotr

Liczba recenzji: 40

Michał

Liczba recenzji: 11

Sebaran666

Liczba recenzji: 12

Michał

Liczba recenzji: 71

Grzywka1234

Liczba recenzji: 17

Leinadkes

Liczba recenzji: 50

Łukasz Pomian

Liczba recenzji: 50

Yinglong

Liczba recenzji: 81

zioombel

Liczba recenzji: 46

WorldOfTrolls

Liczba recenzji: 10