Ewa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Geniusz tkwi w prostocie!
Mam starą wersje, ale z tego co widzę różni się tylko opakowaniem. Kostki są absolutnie uniwersalne! Świetna baza do wymyślania własnych wersji gry. Nie tylko takiej, która polega na opowiadaniu historii. Polecam grę w pytania! „Wybierz 3 kostki które najlepiej pokazują sytuacje które Cię cieszą”. Pogłębienie relacji gwarantowane!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Klasyk! Osobiście nie szaleje za grami w których potrzebny jest refleks ale wiem że spora cześć mojej rodziny lubi te szybkie rozgrywki. Gra poręczna, można ja zabrać ze sobą wszędzie. Genialnie skonstruowana - to niesamowite że ZAWSZE pasuje przynajmniej jeden obrazek :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Absolutnie wyjątkowa gra! Kart używam nie tylko w tradycyjnej rozgrywce, ale też jako narzędzie przy prowadzeniu warsztatów czy nawet do określania własnego nastroju. Świetne narzędzie do autorefleksji!

Jeśli chodzi o tradycyjna rozgrywkę to zdecydowanie lepiej poradzą sobie dzieci które potrafią już bardziej abstrakcyjnie myśleć. Świetna forma nie tylko zabawy ale i nauki - dziecko poznaje nowe słowa których używamy żeby opisać kartę.
Polecam - jest już od dawna w moim TOP5


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: