Filip

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Świetne wykonanie, olbrzymia radość z gry. Możliwość gry na różne sposoby (w zależności od danego boga chaosu którym gramy) zwiększa regrywalność i pozwala na kombinowanie na różne sposoby.
Mój numer 1, chyba nawet przebija Blood Rage od Erica Langa.
Jak dla mnie głównym minusem jest brak sensownej możliwości przechowywania elementów w wyprasce, jak również nietrwałość figurek kultystów (przy delikatnym obchodzeniu się z nimi sztandar części z nich już odpadł). Ale to tylko szczegół, sama gra super :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajna gra, podobnie jak dodatki do niej. Świetnie sprawdziła się na festiwalu piw craftowych, jak również na wyjeździe na wieś z teściami - radość rośnie wprost proporcjonalnie do ilości alkoholu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajna, dwuosobowa gra. Szybko się rozkłada (chociaż zajmuje więcej miejsca niż człowiek się spodziewa), jak dla mnie dobry stosunek "móżdżenia" i wyluzowania w jednym:)
Wypraska mieści karty w protectorach, co jest na duży plus.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z moich ulubionych planszówek - ze stosunkowo niską barierą wejścia, pozwalającą na szybkie wytłumaczenie zasad. Nowi gracze już w trakcie pierwszych rozgrywek potrafili kombinować z mniejszym lub większym powodzeniem:)
Po zachwycie Blood Rage zaopatruję się w większość planszówek Erica Langa:)


Inglorion

Liczba recenzji: 10

Axygalaxy

Liczba recenzji: 50