Garcija

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Gdy kupowałam, to czytałam w komentarzach, że jest to super gra na 2 osoby. Po kilkunastu rozgrywkach stwierdzam, że gra jest fajna jedynie na początku, a potem robi się nudna. Raczej nie polecam, gdyż nie jest to nic nadzwyczajnego.


W porządku, bez rewelacji

Najlepiej grać w 3-4 osoby, jednak, gdy gracz pozna już zasady i zorientuje się co jest najbardziej korzystne, to gra robi się nudna. Raczej nie polecam, gdyż nie jest to nic nadzwyczajnego. Graliśmy 4-5 razy, a teraz leży w szafie.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja, gra wszechczasów i każdy musi ją mieć. Można grać setki razy i nigdy się nie nudzi, a do tego jest całe mnóstwo dodatków. Polecam najpierw kupić wersję podstawową, a potem rozwijać o kolejne dodatki (ale nie wszystkie od razu). Gdy po czasie kupuje się jeden kolejny dodatek jest o wiele więcej frajdy, że gra znów się rozwija.


Dobry, solidny produkt

Na początku gra wydawała mi się bardzo skomplikowana, ale po kilku grach okazało się, że zasady są raczej proste. Fajna gra na dwie osoby jako przerywnik pomiędzy innymi grami, albo do zabrania na wakacje, gdyż zajmuje mało miejsca. Rozgrywka trwa ok. 10 minut. Generalnie za każdym razem trzeba inaczej planować swoją strategię, gdyż dużo zależy od zagrań przeciwnika oraz losowości (jaka karta akurat zostanie wyłożona na stół i kto będzie miał do niej dostęp jako pierwszy). Rewelacyjna nie jest, ale naprawdę całkiem dobra. Na pewno nie można powiedzieć, że jest nudna, nawet po kilku czy kilkunastu rozgrywkach.


Super gra zarówno dla całej rodziny, czy na imprezę, bez względu na wiek. Jeżeli gra się z różnymi osobami, a nie ciągle w tym samym gronie, to nigdy się nie znudzi. Wygrana zależy tylko od gracza, jego pomysłowości i w pewien sposób od jego inteligencji oraz spostrzegawczości.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jami

Liczba recenzji: 14

Radosław

Liczba recenzji: 6

Wojtolino

Liczba recenzji: 51