Gerthard

Skryba

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Zakoszulkowałem karty postaci do Arcadia Quest. Koszulki pasują, jest może z milimetr luzu. Całkiem ok produkt pod kątem jakości.


Dobry, solidny produkt

Koszulkowałem karty do Arcadia Quest - ekwipunek. Koszulki pasują, nie niszczą się przy zakładaniu. Na pewno jeszcze je kupię przy kolejnej okazji.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa mechanika - bitewniak na kartach. 5 typów wojsk w każdej armii różniących się zdolnościami (berserker zajmuje miejsce pokonanej jednostki, artyleria prowadzi ataki dystansowe itp). Szybka ale równocześnie zmuszająca do myślenia. Grafiki jak w zasadzie wszyscy wcześniej pisali - raczej brzydkie, ale taka widać konwencja.


Dobry, solidny produkt

Dobra cena, niezła mechanika i ilustracje dosyć hmm kontrowersyjne. Paradoksalnie bardziej podobają mi się jaszczuroludzie we wszystkich kolorach tęczy niż zielonkawe elfy. Jak psychodela obrazkowa to na całego. bardzo dobre rozwiązanie w łączenie talii z różnych dodatków - dzięki temu nie dość że można grać w większą ilość osób, to jeszcze zmieniać taktyki, bo armie różnią się od siebie nawet znacznie. Nie tylko obrazkowo.


Dobry, solidny produkt

Ciekawe modele, idealnie wpasowałyby się w raiderów z fallouta. W tej cenie tylko brać.


Mroku_08

Liczba recenzji: 36

Kartelek

Liczba recenzji: 6