Grzegorz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Coraz lepsze dodatki robią. Po Legendach nie spodziewałem się od razu kolejnego tak dobrego set'u, a tu proszę :)
Nawet chaos dostał dobre karty, ale sądząc po ich zaklęciu, które może spalić przy pomyślnych wiatrach dwie strefy na raz - możliwe, że czeka fanów chaosu pierwsza karta restricted albo nawet banned, bo to jednak sporo siła rażenia jak na jedną kartę.


Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę świetne karty, oczywiście oprócz chaosu :/
Imperium znowu dostało dobre karty, bo w końcu ma ich tak mało, ale reszta frakcji też nie została daleko w tyle.


Dobry, solidny produkt

Po jednej rozgrywce z kumplem muszę przyznać, że gra jest całkiem ciekawa (czekam na kolejne odwiedziny tej gry) i wymaga miejscami niezłego kombinowania. I szczerze powiedziawszy - tak, jest w tym sporo losowości, ale jak się pokombinuje, to da się coś ugrać.


Gra kupiona dla wielbiciela kapitana , sam nie grałem, ale gra jest zdecydowanie niedorobiona skoro sami autorzy po wydaniu dopiero odkryli, że balans jest marny i trzeba zasady lekko zmienić...


Jak dla mnie ideał :)

Nie podejrzewałem, że ta gra mi się aż tak spodoba. Jak już zasiadamy do gry, to przynajmniej dwie partie na raz rozgrywamy. Proste zasady, dwustronna plansza. Na razie nie grałem w wersję jednoosobową, ale i na to przyjdzie czas. Przy grze w trzy osoby w okolicach szczytu robi się niekiedy ciasno, a to daje wybitnie niemoralne możliwości odmrożenia przeciwników.


Piotr

Liczba recenzji: 16