Jakub

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Dobry podręcznik - konieczny do prowadzenia BW. Nie jest to co prawda czysty bestiariusz - bo wbrew pozorom, jest to podręcznik dodający nowe elementy do poprzednich "bazowych podręcznikach" i pokazujący jak samemu te elementy wprowadzać. Nie ma gotowych statystyk, a jedynie wskazówki jak to robić zgodnie z mechaniką BW. Dla wielbicieli gry - zakup konieczny.

REBEL bez zarzutu. Ile razy to mam jeszcze pisać?:P


Data jest wymieniona w podręczniku. Tym z zasadami tworzenia postaci. Poszukaj dobrze:)


Jak dla mnie ideał :)

Świetny deck dla początkujących, a zarazem jeden z najmocniejszych decków startowych z Celestial Edition. Bez niego nie da się rady rozpocząć rozgrywki:)Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek do SWEX!

Zawiera dodatkowe reguły dotyczące gier w klimacie fantasy. Jest kilka dodatkowych ras - plus świetny generator nowych ras - jeśli Ci brakuje jakiejś rasy można stworzyć swoją unikalną rasę:)
Jest dość obszerny rozdział na temat ekwipunku i losowych skarbów. Jest obszerna księga czarów i olbrzymi bestiariusz:)

Wszystko co potrzeba by poprowadzić dowolne fantasy:) Polecam:)


Grałem kilka lat w AGOT CCG. Była świetną grą, partie były niezapomniane, ale strasznie mnie denerowawało to, że musze zajmować się poszukiwaniem potrzebnych kart, bulić grube pieniądze, kupować po n boosterów - a i tak niewiadomo co się dostatnie. Generalnie irytowała mnie "kolekcjonerskość" tej gry, a cieszyła mechanik, taktyka i genialne odwzrowowanie bohaeterów mojej ulubionej książki.

A tu nagle FFG zrobiło to o czym marzyłem - zrobili z tego Living Card Game - kupuje karty które tak naprawdę potrzebuje, wiedząć co kupuję. Nie ma eRek, Uncommonów i masy niepotrzebnych Commonów. Przy składaniu decku nie liczą się pieniądze, ale umiejętności.

Z początku się obawiałem, o nowośći które wprowadzili (np. title) ale gdy zagraliśmy kilka gier dla 3 graczy, dodają one jeszcze więcej elementów kombinowania. Gra rozwija naprawdę swoje skrzydła dla więcej niż 2 graczy.

Co prawda trzeba trochę zainwestować, ale wydaje mi się, że kilkukrotnie mniej niż w CCG. Czekam na
Princes of the Sun Expansion kiedy to Martellowie wróca do gry:)


Metallum

Liczba recenzji: 5

Red5

Liczba recenzji: 19