Jan

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Cel uświęca środki, tak można w skrócie podsumować ideę dodatku. Pozwala graczom na wcielenie się w tych, którzy dla dobra Imperium sprzedają swoje dusze, a mistrzom gry na ubogacenie tej strony wagi inkwizycyjnej. Ilość fluffu tylko zachęca do prowadzenia nowych przygów i nowych wątków.


Jak dla mnie ideał :)

Po niemal dwóch latach prowadzenia ten podręcznik stał się niezbędny, gdyż pozwala na kontynuowanie rozwoju postaci i mechanicznego zaplecza dla coraz zaszczytniejszych lecz i wymagających funkcji jakie pełnią. Sama mechanika rozwoju bardziej ucieszy manczkinistyczną część natury graczy, choć pomysł, by przechylać ciężar możliwości postaci na relacje ze światem jest wielce interesujący. Doskonałe uzupełnienie biblioteczki.


Jak dla mnie ideał :)

Monastyr jest jedną z perełek na polskim rynku. Sam świat, opierający się na ciekawych założeniach oraz bogactwo wątków i stereotypów, na których można budować całość fabuły, dał mi przyjemność poprowadzenia kilku przygód. Gambit utrzymuje poziom i daje jeszcze pełniejszy opis jednej z ciekawszych narodowości, jaką są cynazyjczycy. Po konwersji pod swój styl i swoich graczy da wiele radości z grania / prowadzenia.


Dobry, solidny produkt

Ciężko mi zawsze było się przekonać do systemów s-f, zawsze czułem, iż klimat przedstawiony nie jest tym moim. Głębia, kupiona z patriotycznej ciekawości, okazała się na tyle ciekawa, iż zacząłem się przekonywać do tego typu klimatu. Zwłaszcza duża ilość pracy włożona przez autora w opis choćby samych planet, z wieloma kategoriami, budzi respekt i skłania do wysilenia szarych komórek.


Dobry, solidny produkt

Świat celtycki w rpgach jest dość mocno eksploatowany, choć głównie w formach zapożyczeń czy wątków. Poza Czasem daje ciekawą możliwość użycia całego bogactwa tej części kultury. Choć niestety w moim przypadku owa możliwość pozostanie tylko w formie teoretycznej.
Samo wydanie nie zachwyca, nie rozczarowuje, ot jakość zgodna z ceną.


Maciej

Liczba recenzji: 22

Neerg

Liczba recenzji: 83

Kithar

Liczba recenzji: 10

Taranispl

Liczba recenzji: 2