Janusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W mojej opinii bardzo dobry tytuł. Graliśmy zarówno na 3 jak i na 2 graczy i w każdym przypadku było bardzo interesująco. Gra "trzyma za ryja" czyli trzeba ciągle kontrolować żywność aby na koniec tury się wypłacić, a jednocześnie planować na tyle, aby w tym bardzo krótkim czasie jednej tury się rozwinąć poprzez zbudowanie jakiegoś fajnego budynku. Bardzo dynamicznie i szybko się gra, szczególnie w 2 osoby.


Jak dla mnie ideał :)

Zdecydowanie ta gra jest wysoko! Nawet ludzie nie zainteresowani fantastyką, ani grami ogólnie byli zadowoleni z rozgrywki i chcieli grać jeszcze raz. Super grafiki (lepsze niż w wersji Advance moim zdaniem). Można dokupić dodatki, co ja napewno zrobię w przyszłości. Angielskie są proste, nadają dodatkowego klimatu wersjami epickimi - jedna uwaga... Co za dużo to nie zdrowo. Myślę że trzeba kupować dodatek, tochę grać, znowu dokupić dodatek, pograć... ostatnio spotkaliśmy się w 3 osoby grając w podstawę + 5 dodatków naraz... dla mnie i kolegii gdzie mamy ograną dobrze podstawkę był to trochę hardcore - ponad 2000 kart, multum możliwości.


Dobry, solidny produkt

Stawiam 4, a nie 5 tylko z tego powodu że jest to zestaw podstawowy. Wiadomo że gra daje większe możliwości przy kompletacji dodatkowych kart. Niemniej karty edycji M14 są naprawdę na wysokim poziomie wykonania, grafiki są często bardzo atrakcyjne. Może w nielicznych przypadkach mogli się bardziej postarać, bo są karty które wyglądają rewelacyjnie i są takie których wizerunki są przeciętne. Warto zuważyć, że kupując ten zestaw dostaje się także 2 bustery, które można dodać do talii. Dobra cena jak za ponad 80 kart.


ferenz

Liczba recenzji: 18