Jezuss

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Cóż wiecej moge powiedzieć, dobry produkt. Na razie spełnia swoją role. Zobaczymy jak długo bo w przypadku pędzelków najwieksza zmorą jest strzępienie i wypadanie włosów ;)


Jak dla mnie ideał :)

Gra poprostu wymiata. Przejscie instrukcji nie jest łatwe a "polska wersja" jest poprostu fatalna. W przypadku mojej grupy najlatwiejsze okazalo sie wyszukanie tutoriala na youtube, uzupelnienie o zasady z ang wersji instrukcji i poszlo bez problemu. Gra naprawde ciekawa i dajaca wiele możliwości różnorodnej rozgrywki. Droga ale warta każdego grosza. Pierwsza partia zajeła 8 godzin :D


Dobry, solidny produkt

Ładne, w idealnym stanie. Nic więcej dodać nie mogę. Używam ich jako countery do MtG i świetnie się nadają. Rebel jak zwykle na 5+


Dobry, solidny produkt

Świetnie wydany. Na pewno lepiej niż poprzedni. Twarda oprawa i dobry papier. Na minus ... oczywiście cena. Mam wrażenie z kolejnymi aktualizacjami GW traci kontakt z rzeczywistością. Tyczy się to głownie figurek ale książka tez mogła by być w lepszej cenie. Co do REBELa, jak zawsze tip top. Szybko sprawnie i zgodnie z zamówieniem.


Dobry, solidny produkt

W zasadzie mogę tylko powtórzyć to co zostało już powiedziane. Gra bardzo klimatyczna i przyjemna. Niewątpliwie gracz - wampir bawi się trochę lepiej ale i spotkałem się z osobami które wolą grać łowcami.
Co do samej rozgrywki to widzę sporo podobieństw do wydanej 100 lat temu gry po polsku "Wampir" ;)
Zasady wymagają tłumaczenia więc przynajmniej 30 min przed graniem trzeba poświecić na przygotowanie się do gry. Najlepiej jednak aby każdy przeczytał zasady zanim siądziecie do stołu. Instrukcje można pobrać w .pdf o ile pamiętam na stronie producenta czy też wydawcy. Polecam tak zrobić żeby nie tracić czasu na początku.
Reasumując polecam jeśli idea gry kooperacyjnej z jednym wspólnym przeciwnikiem do was przemawia.


Believe0852

Liczba recenzji: 99