Joanna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Gra wymaga odrobiny wyobraźni, szczypty dobrego humoru i trochę czasu. Myślałam, że będzie za trudna dla dzieci, ale okazało się, że grają w nią bardzo chętnie. Zmieniliśmy tylko trochę zasady.
Sprawdziła się także na imprezie. Spore pole do popisu dla graczy w rożnym wieku.
Ostatnio zakupiłam drugą - na prezent. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Znakomita gra dla wszystkich, którzy umieją liczyć do pięciu! Świetnie bawią się w nią dorośli i dzieci - wypraktykowałam. Do tej pory ciągle ją pożyczałam, żeby zagrać. W końcu postanowiłam kupić własną! To była trafna decyzja. Od tej pory gra jest obowiązkową rozrywką każdego naszego rodzinnego (i nie tylko) spotkania. Zdecydowanie polecam!


Gramy w Dobble od roku i wciąż nas bawi. Gra w zasadzie bez granic wiekowych. Bardzo wciągająca. Małe i wygodne opakowanie - można ją więc wszędzie zabrać! Polecam!


Dobry, solidny produkt

Ta gra to nie takie łatwe zadanie. Tu nawet dorośli muszą trochę poćwiczyć. Zręczność, spostrzegawczość, pamięć i poczucie humoru są w tej zabawie niezbędne. Jeszcze się nam nie znudziła:)


Dobry, solidny produkt

Kupiłam dzieciom - bawią się świetnie! Ale ta gra to również duże wyzwanie dla dorosłego grona znajomych. Baaardzo krótki czas na odpowiedź powoduje, że najprostsze odpowiedzi stają się najbardziej zabawne.
Polecam!


Zenek37

Liczba recenzji: 2