kacper

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Świetna rzecz! Dzisiaj dostałem paczkę, oczywiście szczelniejszą niż najszczelniejszy niemiecki bunkier, i głowimy się z kumplami od rana nad pierwszą zagadką :)
Naprawde świetny zabijacz czasu, szczerze polecam :) rozrywka na kilka dni zapewniona


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo sympatyczna kostka. Gdy masz zły dzień rzucasz nią i gdy wypada uśmiech to mimowolnie uśmiechniesz się i pomyślisz "O, los mi dziś sprzyja :)" (Gorzej gdy wypadnie gorsza minka, ale takiej opcji oczywiście nie zakładamy)


W porządku, bez rewelacji

Booster jako taki nie jest zły. Podobają mi się rysunki na kartach w stylu typowo japońskim. Niestety mechanika gry nie daje tyle frajdy co np. Magic:the Gathering. Jednak polecam szczególnie młodszym graczom. No i oczywiście nie trzeba nic mówić o dostawie bo tak jak zwykle wzorowa.


Jak dla mnie ideał :)

Świetne figurki, jak i cały system. Mapy bardzo ładne i przejrzyste, Książeczka zasad (mimo iż po angielsku) napisana bardzo prostym, zrozumiałym językiem pozwalającym na opanowanie podstawowych zasad gry w ok. 15 minut. Przesyłka z REBEL.pl jak zwykle pancerna, żeby dostać się do niej trzeba bylo poświęcić tyle samo czasu co na naukę gry, ale wychodzi to tylko na plus.


Mam pytanie,
Czy do gry potrzebna jest znajomość zasad z RPG D&D ??


Piotr3248

Liczba recenzji: 53