Karolina

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra quizowa dla starszych dzieci i wszystkich dorosłych. Możliwość udowodnienia sobie i innym ile nie wiemy (choć wydaje nam się ze wiemy!). Dla młodszych polecam "Fauna Junior" (choć nawet tu można się nieźle wyłożyć z odpowiedziami!).


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra dla dwóch osób z trybem solo. Proste zasady ale trzeba się nieco namęczyć i pogłówkować aby wygrać. Plus za trochę negatywnej interakcji i możliwości psucia szyków przeciwnikowi. :D


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra imprezowo-rodzinna w zasadzie bez ograniczeń wiekowych (za dzieci które nie umieją jeszcze pisać mogą pisać dorośli). U nas sprawdziła się świetnie podczas spotkań rodzinnych.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładnie wydana i ciekawa gra rodzinna choć w gronie samych dorosłych też się sprawdzi. Nie jest trudna ale trochę kombinowania jest.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra na rodzinne spotkania i imprezy z przyjaciółmi i znajomymi. Zasady do wytłumaczenia w parę minut. Gra dla dzieci, nastolatków i dorosłych, która sprawia że nawet najsztywniejesze spotkanie zmieni się w salwy smiechu nad skojarzeniami (i zmyłkami!). Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gustuś

Liczba recenzji: 9