Kayakasch

Wrocław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

6 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Chyba nie ma lepszej gry dla 4-5 latka. Jeśli chcesz wprowadzić swoje dziecko w gry planszowe to polecam ten tytuł. Ale nie zdziw się gdy się okaże, że gdy już Twoje dzieci pójdą spać zagrasz w tą łamigłówkę ze swoimi znajomymi. Świetna i prosta gra logiczna, którą można polecić każdemu.


Dobry, solidny produkt

To jeden z prostrzych dodatków do karcianki Włądca Pierścieni, w który gra się z dużą przyjemnością. Polecam jako odskocznię od codziennych udręk, które spotykają drużyny graczy w Władcę Pierścieni:LCG.


Dobry, solidny produkt

Cienie and Camelot to już klasy Days of Wonder. Gra przy której może usiąść cała rodzina i stawiać czoła przeciwnościom losu. Ale jeden z rycerzy może okazać się zdrajcą i zaprzepaścić nie jedną wyprawę. Który to? Oraz czy tak naprawdę jest w drużynie zdrajca?


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra karciana pełna blefu i przebiegłości. Rzadko kiedy gracze mają taką okazją by być dla siebie okrutnie złośliwi jak i też przebiegli. Fantastyczna zabawa w niemal każdym przedziale grupowym. Jedna z niewielu gier, w którą świetnie gra się zarówno w 2-3 jak i 6 osób. Gorąco polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Chyba najpiękniejsza gra planszowa, w jaką przyszło mi zagrać. Gra familijna, przeznaczona do grania z dziećmi - uwaga wymagany angielski. Jedna z najładniej wykonanych gier planszowych. Polecam.


Puffo

Liczba recenzji: 2

Marcin

Liczba recenzji: 4

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Ptyx

Liczba recenzji: 19

Marek

Liczba recenzji: 33

Koniczyna17

Liczba recenzji: 66