Korsar

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Moja pierwsze gra kooperacyjna, dokładnie taka jaka się spodziewałem, ambitniejsza niż chińczyk i bardziej złożona od bierek podwodnych. Takiego wyzwania szukałem. Po pierwszych 5 partiach (oczywiście wszystkie pod rząd, jakże by inaczej) nie wygraliśmy żadnej, zawsze kończył się czas. Wtedy był czas zwątpienia i przeklinania. Po jakimś czasie skumaliśmy o co chodzi i zwyczajna wersja staje się już za prosta.
Sama gra przyjemnie wykonana, lubię takie klimaty i takie odwzorowanie kolorów. Po prostu cieszy oko. Najłatwiej się gra we 2. Kolory znaczników mogłyby być bardziej wyraziste.

Gra ma tylko jednego buga: można siedzieć z tyłkiem (Badaczem i Naukowcem w Atlantydzie) i w 10 min przejść grę na hardkorze - potwierdzone z autopsji.

Tak czy inaczej super gra. Najlepszy jest moment (mam nadzieje, że tego nie zbanują):
-"Ty, trzeba szybko usuwać czarnych i żółtych bo się znowu namnażają":D


Nie rozumiem trochę wielu "negatywnych" opinii na temat tej gry, że nieaktualna, że przestarzała. Może ma już trochę lat i w wersji zgodnej z instrukcją jest trochę, po czasie przynudnawa, dlatego urozmaicamy sobie grę kilkoma rzeczami: kupno więzienia, podwójna wypłata gotówki na polu START, czy wszelkiego rodzaju układy (np. sprzedaż własności za 50% zniżki gdy tam się stanie:) I tak tworzymy blok centralny i Ententa. Z takim układam, zawsze jest zabawa do momentu, aż jeden nie zbankrutuje.
PS. Nic nie przebije widoku kolegi który w 3 następnych kolejkach wyrzuca 3 razy dublet:)


Dobry, solidny produkt

Co prawda gre mam niedługo, jednak od razu przypadła mi do gustu ( i znajomym też). Nie wiem czemu od razu przypomniała mi tworzenia pola i zamku w grze "Twierdza". Bardzo kreatywna gra, trzeba myśleć na wiele sposobów jak można kogoś "wysiudać":), by zająć polę, zamek itp. Jedna wada po paru początkowych rozgrywkach: za mało tych kafli, człowiek się rozkręca a tu już nie ma co kłaść. Dlatego polecam dokupienie dodatków (konkretnych osobiście nie mogę wskazać bo nie grałem z takowymi). Tak czy inaczej świetna gra. Naprawdę polecam zakupowywać w ciemno:)


Piton

Liczba recenzji: 95

Hubal102

Liczba recenzji: 0

Dagna

Liczba recenzji: 53