Kostek90

Łowca

Rzeszów

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników


Najlepiej gra się w 4 osoby lub 3 osoby, w 2 osoby gra jest nudna. Bardzo fajny system kostek - robi się mały chaos podczas rzucania kośćmi jak to w wyścigu. Mechanika strzelania to mały hazard bo nigdy nie wiesz czy Ci się uda. Fajny tytuł wyścigowy jako gra imprezowa lub rozgrzewka przed cięższymi tytułami. POLECAM.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pierwsza trudniejsza gra planszowa, w która przyszło mi grać. Super gra przygodowa, gdzie każdy bohater może wciągu swoich tur zrobić bardzo dożo różanych akcji, które mocno wpływają na przebieg gry. Super klimat - POLECAM.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra ma wiele mikro zasad, o których należy pamiętać. Od początku rozgrywki gra nie odpuszcza. Posiada duża liczbę scenariuszy, mnóstwo kart co czyni grę regrywalną. Polecam fanom gier kooperacyjnych.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Super gra ! Dostępny wariant solo z aplikacją na telefonie. Dzięki aplikacji można również grę sobie utrudnić/ułatwić w zależności od szczęścia. Gra się świetnie w każdej kombinacji 1-4 graczy. Regrywalna z powodu dużej ilości kart lochów i części losowych skarbów. 3 super dodatki. POLECAM !!!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kkacha

Liczba recenzji: 0

Voxari

Liczba recenzji: 6

Mixthoor

Liczba recenzji: 29

GreTrok

Liczba recenzji: 96

Draugdin

Liczba recenzji: 33

M_zdrojek

Liczba recenzji: 119

Marek

Liczba recenzji: 22

Jan

Liczba recenzji: 37

Karsen

Liczba recenzji: 4

Przemek

Liczba recenzji: 9

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Yine

Liczba recenzji: 443

Kkacha

Liczba recenzji: 0