Krystian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Gra nadspodziewanie dobra naprawdę sporo decyzji w małej gierce. Drobny minus dla Rebela za błędny opis komponentów. Opisana jest wersja KS z figurką dinozaura itp., a dostajemy "golasa". Bez znaczenia dla rozgrywki, ale jak ktoś kupował czytając opis to może czuć drobny dyskomfort.


Dobry, solidny produkt

Kupiłem wersję niemiecką bo była znacznie tańsza, a rózni się tylko napisem na pudełku więc po co przepłacać. Sama gra wygląda na dość skomplikowaną z mnóstwem elementów, ale szybko okazuje się,że wszystko działa nienajgorzej. Mysle, że przy bliższym poznaniu ocena może podskoczyć do 5, na razie mocne 4+.


Dobry, solidny produkt

Dobra gra. Nieskomplikowane, łatwe do przyswojenie zasady. Bardzo dobra gra jeśli nie masz wiele czasu i ochoty na wielki wysiłek umysłowy. Warto mieć w kolekcji także coś lżejszego.


Jak dla mnie ideał :)

Tego właśnie spodziewałem się po tej grze. Dużo emocji i dobrej zabawy w stosunkowo krótkim czasie ok.60 minut.
Oczywiście z historii są tu tylko nazwy, ale ta gra nie aspiruje przecież do żadnej symulacji i spełnia w 100% moje oczekiwania.
Zdecydowanie bardzo doby wybór.


Jak dla mnie ideał :)

Gra wspaniała. Zasady przejrzyste bez mnóstwa wyjątków. Wykonanie standardowe bez fajerwerków takie troche szaro-bure, ale sama gra wspaniała, emocje i napięcie ogromne.
Polecam nawet za taka cenę.