Krzysztof

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Na tą grę spoglądałem już od dłuższego czasu jednak dopiero ostatnio zdecydowałem się na zakup, i uważam, że to strzał w dziesiątkę.
Gra może przytłoczyć mniej wprawionych graczy ilością elementów i długą instrukcją, jednak wydawca pomyślał o dodatkowej kartce ze skrótem zasad co uważam, za bardzo dobre rozwiązanie. Rozgrywka trwa około 30 min, sprawia to, że początkujący gracze nie odbiją się od niej. Pierwsza partia faktycznie może być trochę opornie i niepewnie rozegrana, jednak kiedy się skończy okazuje się, że gra jest bardzo prosta.
Całość sprawia, że jest to pozycja idealna na początek przygody z grami planszowymi. Jak również zaawansowani gracze będą czerpali z niej wiele przyjemności.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry porządny dodatek do gry.
Najważniejsza nowość, którą wnosi to rozszerzenie to komplet wagonów dla szóstego gracza. Większa ilość graczy powoduje jeszcze więcej emocji i nerwów w trakcie rozgrywki, za bardzo dobry pomysł uważam również nowy system budowy połączeń gdzie należy budować jedną spójną sieć.
Francja wnosi ciekawy aspekt zaskoczenia, gdyż nigdy nie wiadomo jaki kolor kart należy zbierać a także czy współgracze nie zepsują nam naszych planów kładąc inny kolor torów.
Tutejsza cena faktycznie wygórowana. Poza tym większych wad nie ma.


Zdecydowanie moja ulubiona gra. Chociaż w samą podstawkę już bardzo długo nie grałem to i tak jest u mnie bardzo wysoko w hierarchii ponieważ od niej zaczęła się moja przygoda z planszówkami, i wywarła na mnie bardzo duże wrażenie gdyż była to pierwsza gra w jaką grałem i, która nie posiadała żadnych kości. Serdecznie polecam wszystkim chociaż jeśli chodzi o podstawkę TTR to jednak ciekawsza jest Europa.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Pewnie gdyby nie PYL nie zakupiłbym tego tytułu i wtedy nie miałbym wiele przyjemności z grania. Super pomysł na zrealizowanie gry z modelem 3D pociągu po którym poruszamy się w trakcie rozgrywki. Kilka małych wad może i by się znalazło ale są one tak nieistotne, że nie mają wpływu na ocenę :)


Jeden z lepszych dodatków do TTR. UK wprowadza najwięcej świeżości do rozgrywki i wymusza bardziej zaplanowanego podejścia do układania tras, koncesje na określone elementy wnoszą bardzo dużo świeżości.
Pensylwania natomiast wprowadza aspekt dodatkowych punktów na koniec przez co wynik do końca nie jest znany.
Serdecznie polecam :)


Spider_priv

Liczba recenzji: 83