Krzysztof

Lublin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jestem wielkim fanem Neuro 2.5, jednak nie mogę zdobyć się na zakup 3.0... Nowe opracowanie graficzne wydaje się dużo mniej czytelne, a nowa plansza to już w szczególności razi nadmiarem szczegółów. Dla mnie jednym z kluczowych elementów w Neuro była właśnie prostota designu, przekładająca się bezpośrednio na czytelność.

Chyba poczekam na wersję 3.5, w której mam nadzieję to poprawią.


Dobry, solidny produkt

Pudelko swietne. Wyglada dobrze, skrytka pojemna. Jest tylko jeden drobny mankament, skrytka/wieczko jest zbyt luzno osadzona w pudelku, co sprawia, ze zamkniecie nie jest pewne. W wypadku np. odwrocenia pudelka do gory nogami skrytka i karty po prostu wypadna. Zamkniecie samej skrytki juz bardzo dobre, samo z siebie sie nie otworzy.
Poza tym nie mam zadnych zarzutow.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry produkt. Zetonow jest duzo, maja bardzo dobry kolor i ciekawy ksztalt, wyrozniajacy je z morza szklanych "okraglakow". Sa latwiejsze w transporcie (zajmuja mniej miejsca i sa lzejsze) i bardzo ladnie sie prezentuja.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest na prawde niesamowita. Prosta, dajaca bardzo duzo mozliwosci i przy okazji zapeniajaca kupe smiechu i zabawy przy barowym stole np.
W egzemplarzu, ktory otrzymalem byla jedna mala wada: kostki wygladaly jak by byly uzywane (poobijane, lekko wytarte). Nie ma to jednak wplywu na rozgrywke i czerpana z niej przyjemnosc.
5/5


Ja również podpisuję się pod apelem o udostępnienie tego produktu (w wersji angielskiej, podobnie jak z książkami wolę unikać tłumaczenia jeżeli dostępna jest wersja oryginalna).


Radosław

Liczba recenzji: 6